GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

Kurulduğumuz günden beri 360 derece hizmet üretmek mantığıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke edinen bir firmayız.

GM CENTER üst kimliğinde bilgili ve nitelikli ekibimiz ile çok dilli, çok kültürlü,çok yetenekli yapılanmamızda çok farklı sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz.

Bünyemizde barındırdığımız şirketlerimizde seyahat acentasından, otel yönetim danışmanlığına, ajans hizmetlerinden, yayıncılığa ve organisazyon hizmetlerine kadar, farklı uzmanlık alanlarında 10 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermekteyiz.

 

GM CENTER

Saymer Turizm Seyahat Taşımacılık Organisazyon Rek. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Ticari kimliğinde,

 

GMOOD TRAVEL ile seyahat ve tatil alanında,

Soymer Turizm İletişim Basın Yayın Org. Eğt.Dnş. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Ticari kimliğinde

 

GMEDİA ile ajans hizmetlerinde,

GM Turizm ve Yönetim dergisi ile yayıncılıkta ve GM HOTELS ile otel yönetim danışmanlığında faaliyet göstermekteyiz.

 

GMOOD TRAVEL

Tursab A grubu seyahat acentesi olan GMOOD TRAVEL 7475 Belge numarası ile T.C. Kütür ve Turizm Bakanlığına bağlı Turkiye Seyahat Acenteleri Birliği üyesidir.

25 yıllık sektör deneyimi olan yönetim kadrosu ve uzman personeli ile siz değerli misafirlerimizin hayalindeki tatili en hesaplı fiyatlarla sunabilmek öncelikli amacıdır.

 

25 yıllık tecrube ve itibar ile çıktığımız bu yolda hizmet kalitemizin ve güvenilirliğimizin delili olan devlet ve özel sektördeki kurumsal misafirlerimizin memnuniyeti ve talebi ile kurumsal seyahatlerin yanısıra bireysel ihtiyaclarnız için gezimezi.com ile faaliyetteyiz.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call