GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

FLASH PROMOSYON

ORTA AVRUPA

PRAG(3) & VİYANA(2) & BUDAPEŞTE(2) 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

05 Haziran & 23 Temmuz  

20 Ağustos & 03, 11 Eylül 2016 Hareket… 7 Gece 

 

 

01.Gün / İstanbul- Prag 

 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 13.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1769 sefer sayılı uçuş ile saat 16.35’de Prag’a hareket.  Yerel saat ile 18.10’da Prag’a varış. Varışın ardından havaalanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer ve yerleşme. Akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehrinde tekne turuna katılma imkânı bulacaksınız  . Geceleme otelimizde.

 

02.Gün / Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi bulunmaktadır. Tur sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler  . Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi (yemekli, içkili müzikli eğlence ) turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

03.Gün / Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden ( Almanya - - YEMEKSIZ ) turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

04.Gün / Prag - Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Varışın ardından panoramik Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turunu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan GrinzingMeyhaneleri  turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

05.Gün / Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri turuna ( Viyana Ormanları Turu   ) katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Klasik müzik konseri dinleme imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

 

06.Gün / Viyana - Budapeşte 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Slovakya`nın başkenti Bratislava (   Yemeksiz) turuna katılabilirler. Tur sonrasında özel otobüslerimizle Budapeşte ‘ye hareket. Budapeşte’ye varışı takiben Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek panoramik şehir turu.  Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, yerler arasındadır. 

 

Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi ( yemekli, içkili, müzikli eğlence) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün / Budapeşte

 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom&Visegrad&Szentendre gezisine katılabilirler (  Öğle yemekli ). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra  olarak düzenlenecek olan Tuna nehri Tekne turuna   katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

08.Gün / Budapeşte - İstanbul

 

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatine bağlı olarak Havalimanına transfer.  Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1034 Sefer sayılı uçuşu ile  saat 13.50 ’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 16.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

05 Haziran 2016 3*& 4* Oteller 

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 449 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 449 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

23 Temmuz  2016 3*& 4* Oteller 

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 469 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 469 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

20 Ağustos  2016 3*& 4* Oteller 

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 499 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 499 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

03 - 11 Eylül 2016 3*& 4* Oteller 

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 529 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 529 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

Fiyata Dahil Olan Servisler 

 

Türk Havayolları ile İstanbul- Prag / Viyana – İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti 

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları

Profesyonel rehberlik hizmetleri 

 

Fiyata Dahil Olmayan Servisler 

 

Vize ücreti ve servis bedeli  

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur.)

Tüm kişisel harcamalar, 

Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Şoför bahşişleri

Gmood Travel, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call