GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

YAZ DÖNEMİ

MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)

Qatar Havayolları Tarifeli Seferi ile

18 Ağustos 2016 Hareket… 8 Gece

 

Avantajlı Paket Ekstra Geziler :360 Euro yerine 310 Euro (Tur esnasında rehbere ödenir)

(Gece Safarisi, Universal Stüdyoları , PhuketFantasea, James Bond Adası, PhiPhi Adası, Fil Safarisi ,)

 

Perşembe / İstanbul – Doha

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00`da hazır bulunulması ve sonra Qatar Havayolları QR 246 sefer sayılı uçuş ile saat 19.35’te Doha’ya uçuş. Doha yerel saati ile 23.50’de varış. Qatar Havayollarının QR 672 sefer sayılı uçağı ile 02.15’da Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.

 

Cuma / Doha - Maldivler

 

Yerel saat ile 09.00’da Maldivler’e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.  

 

Cumartesi / Maldivler 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.    

 

Pazar / Maldivler 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.  

 

Pazartesi / Maldivler - Singapur

 

Sabah kahvaltısının ardından Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur’a hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

 

Salı / Singapur

 

Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler. (65 Euro). SentosaSingapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi ‘’ turuna katılabilirler. (55 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

Çarşamba / Singapur – Phuket

 

Sabah kahvaltısının ardından Singapur havalimanına transfer.  Yerel havayolları ile Phuket’e hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılabilirler. (55 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüş.  Geceleme otelimizde. 

 

Perşembe / Phuket

 

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’turuna katılabilirler. (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 

 

Cuma / Phuket

 

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. (70 Euro). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.  Geceleme otelimizde.

 

Cumartesi / Phuket – Doha - İstanbul

 

Sabah erken saatlerde odaların boşaltılması ardından Phuket havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Qatar Havayollarının QR 843 sefer sayılı uçuşu ile 08.20 de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 11.05 de Doha’ya varış. Öğleden sonra Qatar Havayolları’nın QR 245 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  

 

Oteller 

 

Maldivler / 3* Fun Island Resort vb.  (Full Board)http://www.funislandmaldives.com/  (BeachfrontRoom)

Singapur/4* Elizabeth Hotel (Bed & Breakfast)www.theelizabeth.com.sg/‎  (standart room)

Phuket / 3* Ibis Hotel  (Bed & Breakfast)www.ibis.com/Phuket‎  (standart room)

İki ve Üç Kişilik Odada  / Kişibaşı : 2.299 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 1.000 Euro

03 – 12 Yaş Çocuk : 1.799 Euro

0 –2 Yaş Çocuk : 275 Euro

 

***

 

Maldivler/5* Paradise Island Resortvb. (Half Board)www.paradiseislandmaldives.net (superior beach bungalow)                                    

Singapur/4* Concorde Hotel (Bed & Breakfast)singapore.concordehotelsresorts.com (standart room)

Phuket / 4* Mercure Phuket Deevana  (Bed & Breakfast) www.mercurephuketdeevana.com/‎ (standart room)

İki ve Üç Kişilik Odada / Kişibaşı : 2.599 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 1.500 Euro

03 – 12 Yaş Çocuk : 2.099 Euro

0 –2 Yaş Çocuk :  275 Euro

 

****

 

Maldivler/5* Sheraton Full Moon vb. (Bed & Breakfast)http://www.sheratonmaldives.com/ (Beachfront dlx room)

Singapur/5* Mandarin Orchard Hotel (Bed & Breakfast) www.meritushotels.com/mandarin-orchard (standart room)

Phuket / 5* RadissonBlu Hotel (Bed & Breakfast) www.radissonblu.com/resort-phuket (standart room)

İki ve Üç Kişilik Odada / Kişibaşı : 3.099 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 1.850 Euro

03 – 12 Yaş Çocuk : 2.599 Euro

0 –2 Yaş Çocuk : 275 Euro

 

Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

 

İstanbul – Doha / Male – Phuket / Doha –Istanbul parkurunda Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Maldivler – Singapur parkurunda Yerel havayolları ileekonomi sınıf uçak bileti

Singapur – Phuket parkurunda Yerel havayolları ileekonomi sınıf uçak bileti

Maldivler (3) & Singapur (2) & Phuket (3) toplam 8 gece konaklama

Maldivler alan – otel – alantransferleri, (Speed boat ile)

Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)

Panoramik Singapur şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)

Phuket’te Türkçe rehberlik hizmeti (10 kişi ve üzeri katılımlarda)

Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

Ingilizce veya Türkçe lokal rehberlik hizmeti

Havalimanı vergileri

Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

 

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)

Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

ÖNEMLİ NOTLAR

 

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

VİZE

 

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

 

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir. 

 

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call