GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

VOLGA VOLGA 2017

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE 

(9 Gece 10 Gün)

 

31 Mayıs – 09 Haziran

 

 

Volga Nehri  üzerinde  yapacağınız bu yolculukla Moskova ve St. Petersburg gibi Rusya’nın  ve Dünyanın iki önemli şehrini  gezip  tanıyacak, nehir boyunca Rus tarihine tanıklık etmiş  köy ve kasabaları  ziyaret  edeceksiniz. Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemimiz 260 yolcu kapasiteli olup ihtiyacınız olan konfora sahiptir. Tümü dış cepheli ve (alt  güverte hariç) geniş açılabilir penceresi olan kabinlerin hepsinde müstakil duş-tuvalet, sıcak-soğuk klima sistemi mevcuttur, ancak takdir edersiniz ki nehir gemilerinin hacimleri fazla büyük olmadıkları için kabinleri de fazla geniş değildir. Gemilerin restoranı, günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından damak zevkinize uygun yemek seçenekleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, müzik salonu, hediyelik eşya dükkanı ve geniş güneşlenme güverteleri yolculuğunuz boyunca hizmetinizde olacaktır. Gemi seyir halindeyken geceleriniz, konser, folklor gibi gösteriler ile renklenecek ve gündüzleri de boş vakitlerinizde Rus tarihi, mutfağı, dili, el sanatları, kıyafetleri, müziği ve şarkıları hakkında bilgileneceksiniz. Yol güzergahı boyunca geçeceğiniz 17 Adet su asansörü de bu yolculuğunuzu ilginç kılacaktır.

 

 

1.Gün (31.05 Çarşamba) İstanbul - Moskova 

 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma, pasaport ve çıkış işlemlerinin ardından saat 07:50’de Türk Hava Yollarının TK413 sayılı seferi ile Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 10:50’de varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsümüz ile gemiye transfer ve kamaralara yerleşme. Kısa bir dinlenmenin ardından gemi ve tur programı ile ilgili bilgilerin verileceği bir tanıtım toplantısı yapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Işıklar Altında Moskova Turu’na katılabilirler. Geceleme gemide.

 

 

2.Gün(01.06 Perşembe) Moskova 


Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak olan panoramik şehir turunda; Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binası görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından ekstra Novodeviçi ve Borodino Turları’na katılma imkanı Tur sonrası gemiye transfer akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

3.Gün(02.06 Cuma) Moskova

 

Gemide  sabah kahvaltıdan sonra Kremlin + 1 Katedral turu.

Öğle yemeğinin ardından (gemide veya yemek paketi). Ekstra Metro Arbat Turu.  Tur sonrası gemiye dönüş ve geminin hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

4.Gün (03.06 Cumartesi) Uglıç 

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Öğle yemeğinin ardından güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için serbest zaman. Saat 16.00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Saat 18.30’da hareket ve akşam yemeği. Yemekten sonra gemideki aktivitelerden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemimizde.

 

 

5.Gün (04.06 Pazar) Yaroslavl 

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de varışta otobüsle yapılacak olan turumuzda Transfigürasyon Manastırı, Şehir Meydanı, Peygamber İlyas Kilisesi, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonunu göreceksiniz. Turdan sonra saat 11:00’de geminin hareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra yine size Rus kültürü hakkında bilgiler verilecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

6.Gün (05.06 Pazartesi) Goritsi  

 

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gezinin ardından saat 12:00’de geminin hareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra geminin güvertesinde kahvelerinizi yudumlayarak nehir kıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaraları seyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

7.Gün (06.06 Salı ) Kiji

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğini seyredebilirsiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 18:00’de Geminin Mandrogi’ye hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

8.Gün (07.06 Çarşamba) Mandrogi 

 

Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 10:00’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin (kıyıda veya gemide) ardından geminin hareketi.  Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.

 

 

9.Gün (08.06 Perşembe) St. Petersburg

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da St. Petersburg’a varış ve panoramik şehir turuna hareket. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra (gemide veya yemek paketi) Hermitage Müzesi turu. Arzu eden misafirler ekstra Kanal Turuna katılabilirler. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da Kazak Dansları (Ekstra) veya Bale gösterisi (Ekstra) renklendirebilirsiniz. Gemide geceleme.

 

 

10.Gün (09.06 Cuma) St.Petersburg - İstanbul 

 

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turuna katılabilirler. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelen yolculara hazırlanması için, kabinlerini en geç saat 10.00’da boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmaları gerekmektedir.) Turdan sonra havaalanına transfer ve Saat 15.25’de Türk Havayollarının TK 402 sayılı seferi ile uçuş. Saat 18:55’de İstanbul’a varış.

 

 


Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.


 

*Moskova ve St. Petersburg'daki turlar ve ekstra turların program ve günleri, müze ve ören yerlerine bağlı olarak değişebilir. Bazı turlar kombine olarak yapılabilir. 


Moskova ve St.Petersburg’da Liman ile şehir merkezi arasındaki mesafe uzak olduğu için zaman kazanmak amacıyla öğle yemekleri gemide olmayıp yemek paketi olarak verilebilir.

Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
 

*Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.  

 

 

 

 

 

VOLGA VOLGA 2017

M/S RUBLEV

GEMİSİ İLE  (9 Gece 10 Gün)

 

ÜCRETİ :

 

GÜVERTE

KABİN CİNSİ

Kişibaşı

ALT GÜVERTE

2 / 3 YATAKLI

1449 Euro

ANA GÜVERTE

2 YATAKLI

1549 Euro

ÜST GÜVERTE

2 YATAKLI

1649 Euro

FİLİKA GÜVERTE

2 YATAKLI

1749 Euro

JUNIOR SUITE

2 YATAKLI

2099 Euro

SİNGLE KABİN

1 YATAKLI   ****

1999 Euro

**1 yataklı kabin ölçüsü takribi 6 m2 olup güverte garantisi verilmez

 

 

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  

-  THY ile İstanbul-Moskova/St. Petersburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti

-  Havaalanı, liman vergileri ve gemi personeli bahşişi  (380Euro)

-  Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)

-  Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi

-  Gemide bagaj taşıma hizmeti

-  Gemide 9 gece 10 gün tam pansiyon konaklama

-  Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu

-  Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar

-  Moskova’da Kremlin + 1 Katedral

-  St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti   

-  Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği

-  Mandrogide şaşlık barbekü yemeği

-  Kaptan köşkü ziyareti

-  Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi

-  Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları

    dersi, Rus Dansları dersi, Rus mutfağı, votka ve havyar konusunda brifing, Rus Halk

    sanatları, kostümleri ve tahta hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışları hakkında bilgi

-  Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası

-  Türkçe rehberlik ve refakat hizmetleri

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler 

 

-  Ekstra turlar, şahsi harcamalar

-  Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su

-  Şoför, rehber ve yerel rehber bahşişleri (İsteğe bağlı)

-  Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler

-  Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

-  Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

 

 

 

VOLGA VOLGA EKSTRA TURLARI

 

Bu ekstra turlar gemi şirketinin organizasyonu olup acentemizin hizmeti Türkçe rehberlikle sınırlıdır.

 

Metro – Arbat (35 Euro) : Sovyet Rusya’nın ihtişamını sergilemek amacıyla tablolar, heykeller, ve değişik süslemelerle adeta bir müze görünümünde olan ünlü Moskova Metrosu Dünyanın en güzel metrosu olarak nitelendirilmektedir. Trafiğe kapalı olan Arbat Sokağı Moskovalıların boş zamanlarında gezip dinlendiği yerlerin başında gelir. Sanatçılar değişik eserlerini burada sergilerler. Hediyelik eşyaların satıldığı tezgâhlar ve mağazaları gezebilir, şirin kafelerde yorgunluk atabilirsiniz. Rus edebiyatının Babası sayılan Aleksandr Puşkin ve Karısı Natalya’nın yaşadığı ev de Arbat Sokağındadır.

 

Işıklar Altında Moskova  (35 Euro)

Işıklar  Altında St Petersburg (35 Euro) : Moskova ve St Petersburg, akşamları bambaşka bir kimliğe bürünür. Özellikle yaz aylarında tam kararmayan hava bu şehirlerin akşamlarına ayrı bir güzellik ve tat katar. Akşam saatlerinde görkemli binalar üzerine yansıyan ışıklarla, şehir adeta bir masal kentine dönüşür.

 

Borodino Panorama Müzesi +Novodevici (45 Euro) : 1812’de Napolyon’un dev ordusu ile Rusya’ya saldırmasının ardından Borodino’da yapılan kanlı muharebenin tasvir edildiği 360 derecelik devasa tablo görenleri şaşkına çevirmektedir. Dünyanın bu alandaki sayılı müzelerinden biri olan Borodino Panoraması sanat ve tekniğin mükemmel bir bileşimi olarak kabul edilir. Novodeviçi, Rus tarihinde önemli şahsiyetlerin, sanatçıların, bilim ve devlet adamlarının gömüldüğü mezarlıktır. Nazım Hikmet’in mezarı da burada  bulunuyor.

 

Kanal Turu (İkramlı) (45 Euro) : Kuzeyin Venediği diye adlandırılan St. Petersburg 50’ye yakın irili ufaklı ada üzerine kurulmuştur. Bu adaların arasında bulunan kanal ve nehirlerde yapılan tekne turunda bu güzel şehrin bir başka yüzünü şampanya ve votkalarınızı yudumlayarak keşfetmenin keyfine varacaksınız.

 

Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu (70 Euro) : Şehre 30 km uzaklıkta bulunan Baltık Denizi Kıyısındaki Peterhoff’da Çar 1.Petro tarafından inşa edilen yazlık sarayın eşsiz bahçesi, güzelliği ve görkemiyle, 150’yi aşkın altın kaplama fıskiye ve çeşmeleriyle ziyaretçileri hayranlık içinde bırakıyor. Park gezisi sonunda Fin Körfezini ve St. Petersburg’un silüetini izleyebilirsiniz.

Pavlovsk Sarayı St. Petersburg’un 35 km güneyindeki Pavlovsk Kasabasında bulunur En zengin saraylardan biri olarak kabul edilen bu saray Ünlü Çariçe Büyük Katerina tarafından oğlu Pavel’e hediye edilmiş.. Bu sarayı gezerken çarlık ailesinin muhteşem yaşamına tanıklık edeceksiniz.

 

Sibirya ve Kazak Dansları 55 Euro (ikramlı) : Rusya’nın değişik yörelerinden esintiler taşıyan dans, müzik ve renk cümbüşü.  2 saate yakın süren programda Geleneksel Rus müzik ve danslarının yanında Don Kazaklarının gösterisi ayrı bir yer tutuyor.

 

 

 

 

 

ÇOK ÖNEMLİ NOT :

 

Rusya, yeşil pasaportlar dahil vize istemektedir. Rusya’ya giriş için en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Kayıt esnasında pasaportlarını kontrol etmeleri için yolcularınızı lütfen uyarınız. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir.

 

İPTAL ŞARTLARI

Kayıttan itibaren

90 gün kala toplam tutarın

%10

89 gün

60 gün kala toplam tutarın

%30

59 gün

31 gün kala toplam tutarın

%50

30 gün

16 gün kala toplam tutarın

%75

15 gün

Hareket günü

%100

 

                               

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:


-Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.

-Ekstra turların bedeli sadece nakit olarak tahsil edilir. Kredi kartı ile ödenemez.

-Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

-Verilmiş olan ekstra tur fiyatları minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup bu sayının altındaki guruplar için maliyetlerdeki artış sebebi ile yurt dısı tur operatörü ve rehber tur fiyatında ayarlama yapma hakkına sahiptir.

-Rusya’da önceden haber verilmeksizin devlet tarafından müze, ören yerleri  ve şehir ana meydan ve arterleri kapatılabilmektedir. Bu durumda planlanmış olan turlarda (şehir turu, ekstra tur) değişiklik ve iptal hakkı gemi yönetiminin insiyatifindedir. Bu durum önceden öngörülemez.

 

 

 

 

1.Day

 

1.Gün (31.05 Çarşamba) İstanbul - Moskova 

 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma, pasaport ve çıkış işlemlerinin ardından saat 07:50’de Türk Hava Yollarının TK413 sayılı seferi ile Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 10:50’de varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsümüz ile gemiye transfer ve kamaralara yerleşme. Kısa bir dinlenmenin ardından gemi ve tur programı ile ilgili bilgilerin verileceği bir tanıtım toplantısı yapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Işıklar Altında Moskova Turu’na katılabilirler. Geceleme gemide.

 

2.Day

 

2.Gün(01.06 Perşembe) Moskova 


Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak olan panoramik şehir turunda; Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya CaddesiParlamento BinasıBolşoy TiyatrosuLubyanka MeydanıKGB Merkez BinasıAziz Vasili KilisesiKızıl Meydan, Gum Alışveriş MerkeziKurtarıcı İsa KilisesiMeclis Binası görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından ekstra Novodeviçi ve Borodino Turları’na katılma imkanı Tur sonrası gemiye transfer akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

3.Day

 

3.Gün(02.06 Cuma) Moskova

 

Gemide  sabah kahvaltıdan sonra Kremlin + 1 Katedral turu.

Öğle yemeğinin ardından (gemide veya yemek paketi). Ekstra Metro Arbat Turu.  Tur sonrası gemiye dönüş ve geminin hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

4.Day

 

4.Gün (03.06 Cumartesi) Uglıç 

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Öğle yemeğinin ardından güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için serbest zaman. Saat 16.00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Saat 18.30’da hareket ve akşam yemeği. Yemekten sonra gemideki aktivitelerden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemimizde.

 

 

5.Day

 

5.Gün (04.06 Pazar) Yaroslavl 

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de varışta otobüsle yapılacak olan turumuzda Transfigürasyon ManastırıŞehir MeydanıPeygamber İlyas Kilisesi, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonunu göreceksiniz. Turdan sonra saat 11:00’de geminin hareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra yine size Rus kültürü hakkında bilgiler verilecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

 

6.Day

 

6.Gün (05.06 Pazartesi) Goritsi  

 

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gezinin ardından saat 12:00’de geminin hareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra geminin güvertesinde kahvelerinizi yudumlayarak nehir kıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaraları seyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

7.Day

 

7.Gün (06.06 Salı ) Kiji

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğini seyredebilirsiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 18:00’de Geminin Mandrogi’ye hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

8.Day

 

8.Gün (07.06 Çarşamba) Mandrogi 

 

Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 10:00’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin (kıyıda veya gemide) ardından geminin hareketi.  Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.

 

9.Day

 

9.Gün (08.06 Perşembe) St. Petersburg

 

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da St. Petersburg’a varış ve panoramik şehir turuna hareket. Bu turda; Alexandr Nevski ManastırıNevski Prospekt caddesiKont Strogonof SarayıSaray Meydanı, Kışlık SaraySt Isaac KatedraliSmolnıy ManastırıAniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra (gemide veya yemek paketi) Hermitage Müzesi turu. Arzu eden misafirler ekstra Kanal Turuna katılabilirler. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da Kazak Dansları (Ekstra) veya Bale gösterisi (Ekstra) renklendirebilirsiniz. Gemide geceleme.

 

10.Day

 

10.Gün (09.06 Cuma) St.Petersburg - İstanbul 

 

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turuna katılabilirler. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelen yolculara hazırlanması için, kabinlerini en geç saat 10.00’da boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmaları gerekmektedir.) Turdan sonra havaalanına transfer ve Saat 15.25’de Türk Havayollarının TK 402 sayılı seferi ile uçuş. Saat 18:55’de İstanbul’a varış.

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call