GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in
Photos Location

VİLLA AŞİNA OTEL

İskele Mah. 24. Sok. No 10 Saklıkoy - Datça - Muğla 48900Bed and Breakfast
0 New Reservation
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com

Buffet Breaksfast
Restaurant (à la carte) *
Steam Bath / Jacuzzi
Wi-Fi Internet Connection
Design Hotel
Garden
Terrace
TV
Outdoor Pool 
* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER 

Simi ve Rodos’un o eşsiz manzarasına hakim yepyeni bir buluşma mekanı hazırladık. Yeni mekanımızı aşina olduğunuz yollardan geçerek ve yine aşina olduğunuz manzaralı tepede bulacaksınız. Aşina olduğunuz kahvaltılarımız, beş çaylarımız, leziz mezelerimiz,ızgara balıklarımız ve muhabbetlerimiz, güler yüzümüz ve misafirperverliğimizle sizleri yepyeni mekanımız VİLLA AŞİNA 'da bekliyoruz.

Tüm bunlarla birlikte Aşina’da insanın içini serinleten palmiyeleri, rengarenk çiçekleri ile geniş bir bahçe, jakuzisinde keyif yapabileceğiniz, tam ortasındaki adada güneşlenebileceğiniz masmavi bir havuz , kapımızdan içeri adımınızı attığınızda taş duvarları, parke taşları,eski fenerleri, ahşap kapılarıyla AŞİNA SOKAK, resepsiyona geçtiğinizde tavanda ışıklı bir kubbe,kış günlerinde içinde yanan ateşten daha çok başında yapacağımız sohbetlerle içinizi ısıtacak şık şömine,geniş ferah bir lobi ve kahvaltı terası, ve tabi ki havuz başında tüm manzaraya hakim GÜVERTE sizleri bekliyor olacak.

Şimdi gözlerinizi kapatıp bir hayal edin, her odasında farklı sürprizlerin olduğu, hiçbirinin diğerine benzemediği muhteşem güzellikteki odalarında kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Her köşenin, her objenin bir hikayesi var. Villa Aşina’nın dekorasyonunda hiçbir plastik obje yok. Burada edeceğiniz kahvaltılarda dekorasyon gibi doğal olacak. Bu özel mekanda, şıklık ve rahatlığı aynı anda hissedeceksiniz. 17 adet odadan her biri farklı isim ve tasarımdadır. 

Villa Aşina’da yapacağınız tatilinizde, havuzun yanıbaşındaki muhteşem güvertesinde güneşlenirken, tatiliniz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Güneşin doğuşunu en güzel noktadan gören Villa Aşina, sınırsız hizmet anlayışıyla evinizdeki rahatlığı size sunuyor.

Palmiye ağacının altında, çimlerin üzerinde denizi ve havuzu aynı anda görerek, serin içeceğinizi yudumlayarak güneşlenmek, Aşina’nın bahçesinden hiçbir yere gitmek istemeyeceğiniz kadar huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

Huzuru, mutluluğu bir arada bulabileceğiniz 17 odası ile pırıl pırıl deniziyle, görkemli manzarasıyla, benzersiz lezzetleriyle…Hayatın karmaşasından bezmiş gezginler için adeta sığınacak bir liman.

ODALARIMIZ

Villa Aşina, zeminde bahçeye yayılan, üst katlarda geri çekilerek geniş teraslar oluşmasına elveren, yer yer taş duvarların kullanıldığı bir konseptle tasarlandı. Tüm odalar deniz manzaralı olup televizyon, telefon, klima, banyolarda saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su olanağıyla, her biri ayrı isim ve duvar bezemeleriyle uygulandı. Dekorasyonda cesurca kullanılan renkler,Bülent Sancakdar imzalı fotoğraflar, lobi, odalar ve tüm koridorlara sıcaklık ve sıra dışılık getirdi. Buldan bezi , kanaviçe ve el işlemeleri gibi yerel malzemeler kullanarak, her zaman görülen “otel” atmosferinin dışında; kendinizi hem tatilde, hem de evinizdehissetmeniz, başlıca amacımız oldu. H er biri farklı isim ve tasarımdadır. 

Zeytin  -  Şahmeran - Bu-Da - Melek - Gün Batımı - Gelincik - Ebru - Zümrüt-ü Anka - Mevlana - Lale - Badem Harem - Datça - Knidos - Turkuaz - Akvaryum - Nasreddin Hoca - Ayçiçeği - Su - Sultan

Villa Aşina siz değerli misafirlerine Ege mutfağının değişik lezzetlerini sunmak için özenli bir mönü hazırladı.

Ağırlıklı olarak deniz ürünlerinden ve Datça’nın çeşitli otlarından yapılan meze çeşitlerinden oluşturduğumuz mönümüzü ve özel ikramımız olan buz gibi Villa Aşina şerbetimizi tatmanızı tavsiye ederiz…


Villa Aşina’da Beş Çayı:

Gelenek haline dönüştürdüğümüz beş çayımızla ilgili olarak, siz değerli misafirlerimizden olumlu izlenimler almak, bizleri memnun ve teşvik ediyor. Çay saatinde fırından yeni çıkmış, sıcak ve taze çöreklerimizle yine sizleri bekliyor olacağız.

36.70923,27.69125https://www.facebook.com/gezimezicom-316963878464967/gezimezicomhttp://gezimeziblog.blogspot.com.tr/ha9685Hotel/ha.9685-Villa-Asina-Otel
Ages
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call