Sonbahar - Orta Avrupa ( Prag & Viyana & Budapeşte) Prag - İstanbul

FLASH PROMOSYON

ORTA AVRUPA

PRAG(3) & VİYANA(2) & BUDAPEŞTE(2) 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

08,22 Ekim & 05,19 Kasım 2016 Hareket… 7 Gece 8 gün

 

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketleri

 

Paket 1: 

Estergon , Vıyana Ormanları , Karlovy Vary , Cesky Kurumlov,  Dresden , Bratıslava,Paket Olarak Alındıgında 290 Euro Olan Tutar Paket Indırımı Ile 260 Euro Olacaktır.

 

Paket 2 : 

Yukarıdakı  Turlardan:  Estergon , Vıyana Ormanları , Karlovy Vary , Dresden, Cesky Kurumlov” Bratıslava, Cıgan Gecesı Ve Tuna Nehri Tekne Turu Paket Olarak Alındıgında 355 Euro Olan Tutar Paket Indırımı Ile 320 Euro Olacaktır.

 

 

 

1. Gün  /  İstanbul-Prag 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali siz değerli misafirlerimizle saat 14.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1769 sefer sayılı uçuş ile saat 16.40’de Prag’a hareket.  Yerel saat ile 18.15’de Prag’a varış. Varışın ardından havaalanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi bulunmaktadır. Tur sonrasında otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün   /  Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler.

Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Vlatava Nehrinde tekne turuna  katılma imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün   /  Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz )  katılabilirler.

Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Orta Çağ Gecesine (yemekli, içkili, müzikli eğlence programina) katılma imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

4. Gün  /   Prag-Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Prag'dan Viyana'ya geçerken, isteyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov gezimize katılabilirler.Varışın ardından panoramik Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. 

Arzu eden misafirlerimiz, akşam , rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenleencek  Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

5. Gün  /   Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri ( Wienerwald Turu) turuna katılabilirler.

Arzu eden misafirlerimiz, akşam, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Klasik Müzik Konser izleme imkani bulabilirler. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün   /  Viyana-  Budapeşte 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeste’ye  hareket. Viyana'dan Budapeşte'ye geçerken yol üzerinde isteyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Slovakya'nın başkenti; Bratislava turumuza katılabilirler. Budapeste’ye  varışın ardından Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Çigan Gecesi (yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler). Geceleme otelimizde.

 

7. Gün   /  Budapeşte

 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde 

 

8. Gün  /   Budapeşte –İstanbul

 

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatine bağlı olarak Havalimanına transfer.  Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1034 Sefer sayılı uçuşu ile  saat 13.50 ’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 16.55’de İstanbul’a varış. İstanbul’a hoş geldiniz.  

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****

 

08 Ekim, 22 Ekim 2016 / 3*&4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada  / Kişibaşı : 429 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 429 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

05 Kasım, 19 Kasım 2016 / 3*&4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada  / Kişibaşı : 299 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 299 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

Fiyata Dahil Olan Servisler 

 

Türk Havayolları ile İstanbul- Prag / Budapeşte – İstanbul arası uçuşlar

Alan/otel/alan ve Budapeşte/Viyana/Prag transferleri

Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları

Tecrübeli rehberlik hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri  

Zorunlu seyahat sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Servisler 

 

Vize Ücreti, servis bedeli  - ( 90 € )

Seyahat Koruma Paketi – ( 15 € ) ( 70 yaş ve üzeri misafirler için ücret 30 Eur`dır )

Yurtdışı çıkış fonu ( 15 YTL )

Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar

Kişisel harcamalar

Rehber ve şoför bahşişleri 

Call Center