GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

FLASH PROMOSYON

Yaz Dönemi

THASSOS ADASI

4 KAL 3 ÖDEME FIRSATI!

21, 28 Mayıs & 4, 11, 18, 25 Haziran & 2, 9, 16, 23, 30 Temmuz &

06, 13, 20, 27 Ağustos & 3, 10, 17, 24 Eylül 2016 Hareket 4 Gece

 

Lüks Araçlarla Ulaşım !! | Gizlenmiş Mecburi Ücret Yok!!  | Yeşil Pasaporta Vize Yok!!

 

1.Gün - Cumartesi | İstanbul - Thasos Adası

 

Akşam saat 23:50’de Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 00:20’de Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü), 00:40’de İncirli Ömür Plaza Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Passaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. 

 

2.Gün - Pazar | Thassos Adası

 

Sabah çok erken saatlerde Feribot ile Keramoti’den Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya Golden Beach Galle Plaj/Restaurant’a transfer. Tüm gün deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. (Odalara giriş 12:00’den sonra olacağından dileyen misafirlerimiz 12:00’den sonra rehberin bildireceği saatte, dileyenler akşam 19:00’da otele giriş yapabilirler) Dileyenler kendi imkanları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. 

 

3.Gün - Pazartesi | Thassos Adası

 

Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15 Euro) Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Aliki Beach ve Potos Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dahildir!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahildir) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak otelimizin yakınındaki Kinira bölgesindeki Faros Restoranda Taverna gecesine katılabilir. (35 Euro / Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

4.Gün - Salı | Thassos Adası

 

Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15 Euro) Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahil) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. (35 Euro / Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

5.Gün - Çarşamba | Thassos Adası

 

Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15 Euro) Thassos Adası’nın en popüler plajı La Scala Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65 Euro / Motor Kirası Dahildir) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. 

 

6.Gün - Perşembe | Thassos Adası-İstanbul

 

Sabah kahvaltı sonrası İstanbul’a hareket ediyor. 10:00’da Feribot ile Keramoti’ye geçip oradan Dedeağaç’ta kısa bir mola veriyoruz.  Mola sonrasında Dedeağaç’tan hareket ederek sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

 

21, 28 Mayıs & 17, 24 Eylül / Anassa Hotel vb.

İki / Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 149.-€

Tek Kişilik Oda Farkı : 75.-€

03 – 12 Yaş Çocuk : 149.-€

0 –2 Yaş Çocuk : Ücretsiz

 

4, 11 Haziran / Anassa Hotel vb.

İki / Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 179.-€

Tek Kişilik Oda Farkı : 90.-€

03 – 12 Yaş Çocuk : 179.-€

0 –2 Yaş Çocuk : Ücretsiz

 

18, 25 Haziran & 9, 16, 23, 30 Temmuz & 06, 13, 20, 27 Ağustos & 3 Eylül / Anassa Hotel vb.

İki / Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 249.-€

Tek Kişilik Oda Farkı : 125.-€

03 – 12 Yaş Çocuk : 249.-€

0 –2 Yaş Çocuk : Ücretsiz

 

2 Temmuz (R.Bayramı) – 10 Eylül (K.Bayramı)  / Anassa Hotel vb.

İki / Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 349.-€

Tek Kişilik Oda Farkı : 175.-€

03 – 12 Yaş Çocuk :349.-€

0 –2 Yaş Çocuk : Ücretsiz

 

http://www.anassa-thassos.gr/tr/ 

Ücrete Dâhil Hizmetler

 

Lüks araçlarla ulaşım,

4 gece Thassos Anassa Hotel’de oda-kahvaltı konaklama.

Feribot ile Thassos Adası Keramoti gidiş-dönüş geçiş ücreti.

Türkçe Rehberlik hizmeti,

Golden Beach (Galle) plajına ücretsiz ulaşım.

(sabah 09:00 gidiş akşam 19:00 dönüş)

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Schengen vize ücreti (120 Euro)

Yurtdışı çıkış harcı 15 TL

Ekstra Turlar

Tüm öğlen ve akşam yemekleri

Kişisel Harcamalar

Seyahat Sigortası (15 Euro)

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

 

* Uluslararası kurallar gereği otel girişleri 12.00’den sonra olmaktadır. Adaya erken saatlerde varmamıza karşın yukarıda belirtilen kural gereği varışımızı takiben direk plaja gidilmektedir. Bu nedenle Thassos tatilinden maksimum seviyede faydalanabilmeniz adına, plaj çantalarınızı pratik bir şekilde kullanabileceğiniz doğrultuda düzenlemenizi tavsiye ederiz. Programımızda belirtilen plajlarda üst değiştirme imkânı bulunmaktadır.

*Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir. 

*Varış saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.

*Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

*Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

* Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.

*Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

*Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER, 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

*Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

VİZE

*T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

* T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

*Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call