GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

FLASH PROMOSYON

Yaz Dönemi

THASSOS ADASI

6, 13, 20, 27 Mayıs & 3, 10, 17 Haziran & 23, 30 Eylül & 7 Ekim 1 Gece Konaklama

CUMA HAREKET, PAZAR DÖNÜŞ

 

Lüks Araçlarla Ulaşım !! | Gizlenmiş Mecburi Ücret Yok!!  | Yeşil Pasaporta Vize Yok!!

 

 

1.Gün - Cuma | İstanbul - İpsala - Thasos Adası

 

Akşam saat 23:30 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ, 00:00 MECİDİYEKÖY MEYDAN (BAMBİ CAFE) ÖNÜ, 00:30 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA Önünden misafirlerimizin alınması ardından Tekirdağ’a hareket ile turumuz başlıyor. Tekirdağ’da verilecek mola sonrasında Malkara-Keşan güzergâhı ile sabaha karşı İpsala Türk Sınır Kapısına varıyoruz. İpsala Türk Sınır Kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısına geliyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin yapılmasından sonra 2 saatlik yolculuk sonrası Keramoti limanına geliyoruz.

 

2.Gün - Cumartesi | Thassos Adası

 

Sabah erken saatlerde Feribot ile Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya Galle Beach/Restoran’a transfer. Golden Beach Galle Restoranda açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. (Odalara giriş 12.00’den sonra olacağından dileyen misafirlerimiz 12.00’den sonra rehberin bildireceği saatte, dileyenler akşam 19.00’da otele giriş yapabilirler) Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Alikes Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dâhil!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil)  Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’ya. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Taverna gecesine katılabilir. (35.-€) 

 

3.Gün - Pazar | Thassos Adası - İstanbul

 

Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz servisimizle Golden Beach’e gidebilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (10.-€) Thassos Adası’nın en popüler yerlerinden birisi La Scala Beach’e gidip deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Aracımız saat 15.45’de Golden Beach ‘ten, 16.00’da Otel önünden 16.30’da La Scala Beach ’ten dönüş için hareket ediyor. Feribot ile Keramoti’ye geçip oradan İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, sabaha karşı saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…

 

Anassa Hotel vb. / http://www.anassa-thassos.gr/tr/ 

İki / Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 99.-€

Tek Kişilik Oda Farkı : 50.-€

03 – 12 Yaş Çocuk : 99.-€

0 –2 Yaş Çocuk : Ücretsiz

Ücrete Dâhil Hizmetler

 

Lüks araçlarla ulaşım,

1 gece Thassos Adası, oda-kahvaltı konaklama,

Feribot ile Thassos Adası Keramoti gidiş-dönüş geçiş ücreti,

Türkçe Rehberlik hizmeti,

Golden Beach plajına ücretsiz ulaşım. 

(sabah 9:00 gidiş akşam 19:00 dönüş)

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Schengen vize ücreti (120 Euro)

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

Ekstra Turlar

Tüm öğlen ve akşam yemekleri

Kişisel Harcamalar

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

 

Önemli Bilgiler

 

*Uluslararası kurallar gereği otel girişleri 12.00’den sonra olmaktadır. Adaya erken saatlerde varmamıza karşın yukarıda belirtilen kural gereği varışımızı takiben direk plaja gidilmektedir. Bu nedenle Thassos tatilinden maksimum seviyede faydalanabilmeniz adına, plaj çantalarınızı pratik bir şekilde kullanabileceğiniz doğrultuda düzenlemenizi tavsiye ederiz. Programımızda belirtilen plajlarda üst değiştirme imkânı bulunmaktadır.

*Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir. 

*Varış saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.

*Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

*Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

*Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.

*Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

*Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER, 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

*Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

VİZE

*  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

*T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*    Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

*    Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call