GeziMezi

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

 

 

 

FLASH PROMOSYON

ORTA AVRUPA

VIYANA(2) & PRAG (3) & BUDAPESTE(2)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

21 Ocak, 23 Ocak 2017 Hareket… 7 Gece 8 gün

( VIYANA Gidiş – VIYANA Dönüş )

Sabiha Gökçen Havalimanı hareket!

 

 

 

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERI

PAKET 1: ESTERGON , VIYANA ORMANLARI , KARLOVY VARY , CESKY KURUMLOV,  DRESDEN , BRATISLAVA,PAKET OLARAK ALINDIGINDA 290 EURO OLAN TUTAR PAKET INDIRIMI ILE 260 EURO OLACAKTIR.

 

PAKET 2 : YUKARIDAKI  TURLARDAN:  ESTERGON , VIYANA ORMANLARI , KARLOVY VARY , DRESDEN, CESKY KURUMLOV” BRATISLAVA, CIGAN GECESI VE TUNA NEHRİ TEKNE TURU PAKET OLARAK ALINDIGINDA 355 EURO OLAN TUTAR PAKET INDIRIMI ILE 320 EURO OLACAKTIR.

 

 

1.Gün / İstanbul - Viyana 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 08:00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1899 nolu tarifeli seferi ile saat 10:55’de Viyana  ’ ya uçuş. Yerel saat ile 12:25’de Viyana Havalimanı’na varış ve varışın ardından özel araçlarımızla şehir turu için alandan ayrılış. Panoramik şehir turu esnasında görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite Binası, Parlemento Binası, Tiyatro Binası, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.

Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

2. Gün / Viyana 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri ( Viyana Ormanları Turu ) turuna  katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Klasik müzik konseri izleme imkânı bulacaktır. Geceleme otelimizde.

 

 

3. Gün / Viyana - Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra düzenlenecek  olan Dünya mirası listesinde bir Orta Çag kasabası olan  Cesky Kurumlov Gezisi.  Tur sonrasında özel otobüsümüz ile  Prag’a hareket ediyoruz.  Varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Kale bölgesinde  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde

 

 

4. Gün / Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı.  Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Vlatava Nehrinde tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

5. Gün / Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı.  Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz )  turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programına katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

 

6. Gün / Prag - Budapeşte

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Slovakya`nın başkenti Bratislava Gezisi’ne katılabilirler. Tur sonrasında özel otobüsümüz ile Budapeşte ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Budapeşte’ye varışı takiben panoramik şehir tanıtım turu yapılıyor. Turumuzda görülecek yerler arasında; Kahramanlar Meydanı, Andrasy Caddesi, Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü bulunmaktadır.  Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.

Akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Macar Folkloru ve Çigan Gecesi  yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

 

7.Gün / Budapeşte

 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler (Öğle yemekli ).  Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler. 

Geceleme otelimizde

 

 

8. Gün / Budapeşte - Viyana - İstanbul 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatimize bağlı olarak Viyana Havalimanı’na transferimiz yapılacaktır.  Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın 1900 nolu tarifeli seferi ile saat 13:25’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16:35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

 

 

 

 

 

21,23 OCAK 2017

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

02 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

3*&4* Oteller

 

299 Euro

210 Euro

299 Euro

150 Euro

 

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 

Türk Havayolları ile İstanbul (Saw) - Viyana-İstanbul (Saw)arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları

Profesyonel rehberlik hizmetleri

 

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 

Vize ücreti ve servis bedeli 

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL(Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Tüm kişisel harcamalar,

Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Kisi basi 5,-€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktir.

 

 

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar, havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.***

 

 

 

 

 

Vize Durumu

 

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

 

 

    ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

   

   ***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına       20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acente tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acente tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acente tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente

sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Whatsapp ile görüş
905494090999
GeziMezi | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım