GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

ŞEKER BAYRAMI

NİCE

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile …

04 Temmuz 2016 Hareket … 3 Gece

 

Avantajlı ekstra geziler : 200 Euro yerine 150 EURO !!! 

Monaco & Monte Carlo (45 Euro ) + Cannes & St.Tropez (65 Euro)

Aix-en-Provence &  Avignon Turu (90 Euro)= 200 Euro

 

 (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)

 

04 Temuz / İstanbul – Nice 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde 06.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1813 uçuşu ile 08.30’da Nice’e hareket. 10.45’de varışımızın ardından Nice şehir tanıtım gezisi yapıyoruz. Turumuzda Promenes Des Anglais caddesi, Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecektir. Ayrıca parfümün ilk üretildiği Eze Köyü görülecek parfüm fabrikası gezilecektir. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimiz için  ekstra olarak düzenlenecek olan Monaco & Monte Carlo turu (45 Euro). Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek tur sonunda otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

05 Temuz / Nice 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cannes & St Tropez turuna katılabilirler (65 Euro) Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde kazası Cannes’ı keşfediyoruz. Ardından Cote d’Azur bölgesinin en güzel bölgelerinden biri olan St Tropez görüldükten sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

06 Temuz / Nice 

 

Sabah kahvaltısı sonrası ekstra olarak düzenlenecek Aix-en-Provence ve Avignon (90 Euro) turuna katılabilirler. Marsilya’ya sadece 25 km. uzaklıkta bulunan bu Aix-en-Provence minik şirin Fransız şehri yüzlerce çeşmesi, lavanta tarlaları daracık sokakları ve ünlü mağazalarıyla Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Fransa’nın Rhone Nehri kıyısında ki Avignon kenti; Fransa’da bir dönem Papalığın merkezi olarak ortaçağdan kalma surları, Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsü ile ilginç bir tarihi doku oluşturmaktadır. Kentte adı geçen yerler gezilerek otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 

 

07 Temuz / Nice  – İstanbul 

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile San Remo ekstra turuna (35 Euro) katılabilirler.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1816 uçuşu ile saat 18.10’da İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 22.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

3* Oteller (şehir merkezi)

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 699 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 599 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

4* Oteller (şehir merkezi)

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 799 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 300 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 699 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz 

 

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)/Nice/İstanbul(IST) uçuşu 

Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,

Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama,  

Havaalanı – otel – havaalanı transferleri, 

Panoramik Nice tanıtım turu, 

Otel vergileri & Turist şehir vergileri, 

Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz     

 

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) 

İsteğe bağlı seyahat sağlık sigortası (10 Euro) 

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar  

Yurtdışı çıkış harcı bedeli

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

    

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize;

 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call