GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

ROMANTİK ALMANYA VE NOEL PAZARLARI

03 ARALIK  2016 hareketli, 4 gece 5 gün
EXTRA TUR YOK!!!!! TÜM TURLAR DÂHİL…

 

1.Gün Antalya- Münih - Füssen (130 km)

 

Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Terminalinde 09:00’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sunexpress Havayolları’nın XQ130 sefer sayılı uçuşu ile 10:45’de Münih ’e uçuyoruz. 13:05’de Varışın ardından  Bizi bekleyen özel aracımız ile şehir turu için hareket ediyoruz. Münih şehir turumuzda ; Marienplatz , Belediye Binası , Viktualienmarkt , Bavyera Eyalet Tiyatrosu , Frauenkirche göreceğimiz önemli noktalar. Münih şehir turumuzun ardından , Alp Dağlarının eteklerine kurulu Füssen şehrine devam ediyoruz. Varışımızı takiben yapacağımız şehir turumuzda ; şehrin tarihi merkezi , surlar , belediye binası ve noel pazarlarını keşfedeceğiz. Turumuzun bitiminde buradaki otelimize yerleşiyoruz. .

 

2.Gün Neuschweınsteın  – Augsburg (120 Km)

 

Otelde  alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Walt Disney’in logosuna da ilham kaynağı olan büyüleyici şato Neushchcweinstein Şatosu’nu ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Bavyera Kralı II.Ludwig tarafından 1869 yılında yapımına başlanan şatonun masalsı bir görüntüsü var. Şatoda yapacağımız gezinin ardından  Almanya’nın Güneşli Şehri adını alan Landsberg Am Lech kasabasına  gidiyoruz. İçerisinden Lech Irmağı geçen şehir, el yapımı şelalesi ve şirin meydanı ile oldukça hoş. Gezimizin bitiminde Almanya’nın en eski şehirlerinden olan küçük ama etkileyici bir Ortaçağ şehri Augsburg’ta 500 yıllık Belediye Binası önünde kurulan tarçınlı sıcak şarap kokuları ile çevrili Noel Pazarlarını ziyaret ediyor ve ardından buradaki otelimize yerleşiyoruz. 

 

3.Gün Rothenburg - Nürnberg (150 Km)

 

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve Augsburg şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bavyera’nın refah seviyesi en yüksek şehirlerinden olan Ausburg’ta yapacağımız şehir turumuzda ; Tarihi Maximillian Caddesi , Rönesans ve barok tarzındaki saraylar , Aziz Anna Kilisesi , Maximillian Müzesi ve Belediye Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun bitiminde romantik yol güzergahının en güzel şehirlerinden biri olan Rothenburg’a doğru hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu güzel şehirde yapacağımız turumuz sırasında ; St.Jakob Kilisesi ,Markt Meydanı ,Rathaus ve eski şehir göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca burada yılın 12 ayı açık olan Noel Müzesini ziyaret edeceğiz. Rothenburg’u keşfettikten sonra ise Avrupa’nın en ünlü “Chiriskindlemarkt “ adı verilen en renkli Noel Pazarlarının kurulduğu Nürnberg şehrine doğru yola çıkıyoruz. Buradaki Noel Pazarlarını ziyarete ediyor , ardından otelimize yerleşiyoruz. 

 

4.Gün Bamberg - Würzburg (110 Km)

 

Otelde alacağımız kahvaltının  ardından, odalarımızı boşaltıyor ve Ortaçağ görünümüdeki kanalları ve gotik mimarisi ile etkileyici bir şehir olan Nünberg’te şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından muhteşem manzarası ile UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Bamberg şehrine doğru devam ediyoruz. Varışmıza istinaden bu masalsı Alman şehrini keşfedecek ve Noel Pazarlarını ziyarete edeceğiz.Turumuzun bitiminde Würzburg’a doğru devam ediyoruz. Varışımızı takiben buradaki  muhteşem noel pazarlarını ziyaret edecek ve buradaki otelimize yerleşeceğiz. 

 

5.Gün Heıdelberg – Frankfurt - Antalya (260 Km)

 

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Bavyera’nın en önemli şehirlerinden biri olan Würzburg’u keşfediyoruz. Şehir turumuz sırasında ; Kraliyet Sarayı , Marienberg Kalesi , Katedral , Eski Köprü , Marienkapella Kilisesi , Belediye Binası ve Müzesi , Eski eserler müzesi göreceğimiz önemli noktalar. Buradaki turumuzun ardından Almanya’nın üniversiteler şehri olarak bilinen Heildelberg’e doğru devam ediyoruz. Adına “Ich hab’ mein Herz in Heidelberg verloren/Kalbim Heidelberg’de kaldı” diye bir şarkı bile yazılmış olan şehir Aynı zamanda Almanya’nın en romantik şehri olarak bilinen ve içinden geçen Neckar Nehri ile cennet gibi bir görüntüye sahip olan şehirde ; Alstadt Semti , Almanya’nın en eski üniversitesi ve sarayı , Brücke köprüsü göreceğimiz önemli yerler arasında. Turumuzun bitiminde Frankfurt’a devam edeceğiz. Varışımızı takiben yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Sunexpress Havayolları’nın XQ141 ile 18:40’da Antalya ’ya uçuş, 23:00’de varış ve turumuzun sonu...

 

 

3-4* Oteller

İki ya da üç kişilik odada kişi başı : 849 Euro

Tek kişilik oda farkı : 280 Euro

3–12 Yaş çocuk : 799 Euro

0–2 Yaş çocuk : 150 Euro

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Servislerimiz

 

Sunexpress Havayolları ile Antalya – Münih / - Frankfurt-Antalya uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

3-4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,

Alan/otel/alan transferleri,

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

Panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti, servis bedeli ( 120 Euro )

Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO) (65 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur.)

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri

Rehber ve şoför tipleri

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call