GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in
Photos Location

PREMIER SOLTO HOTEL BY CORENDON

Premier Solto Hotel, 35930 Alaçatı/Çeşme/İzmir, Türkiye
Dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri olan Liman Mevkii'nde yer alan Premier Solto Hotel By Corendon, misafirlerine kusursuz ve kişiye özel hizmet sunmaktadır
Alaçatı’da, denizin yanı başında, zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenebilir, güne lavanta kokuları arasında başlayabilirsiniz.
Premier Solto Hotel By Corendon, Alaçatı, 2.Çark Plajı, Liman mevkiinde bulunup, Çeşme’ye 12 km, Alaçatı merkezine 3 km, İzmir Havaalanı’na 90 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır konumdadır.
Bed and Breakfast
0 New Reservation
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri olan Liman Mevkii'nde yer alan Premier Solto Hotel By Corendon, misafirlerine kusursuz ve kişiye özel hizmet sunmaktadır
Alaçatı’da, denizin yanı başında, zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenebilir, güne lavanta kokuları arasında başlayabilirsiniz.
Babysitting/Child Services *
Beach and Pool Umbrellas
Beach Lounger
Beach Towel
Bicycle Rental *
Car Park
Coiffeur *
Doctor *
Dry Cleaning *
Laundry *
Market *
Mini Bar *
Nurse *
Photographer *
Private Beach Area
Rental Car *
Restaurant (à la carte) *
Restaurant (Buffet)
Safety Deposit Box
Shuttle Service *
Skin and Body Care *
Telephone *
Wi-Fi Internet Connection
Indoor Pool
Massage *
Outdoor Pool 
Sauna
Table Tennis
Turkish Bath
* Marked services are not free of charge.

Genel Bilgiler

Dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri olan Liman Mevkii'nde yer alan Premier Solto Hotel By Corendon, misafirlerine kusursuz ve kişiye özel hizmet sunmaktadır. Alaçatı’da, denizin yanı başında, zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenebilir, güne lavanta kokuları arasında başlayabilirsiniz.

Premier Solto Hotel By Corendon, Alaçatı, 2.Çark Plajı,Liman mevkiinde bulunup, Çeşme’ye 12 km, Alaçatı merkezine 3 km, İzmir Havaalanı’na 90 km uzaklıkta yer almaktadır.

Denize sıfır konumdaki tesisin anlaşmalı plajı bulunuyor(Zio Beach). Plaja giriş ücretsiz, plajda alınan tüm hizmetler ücretli.

Konsept

Yarım Pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Kahvaltıda çay ve kahve servisi ile odalardaki su ısıtıcısı, kahve ve poşet çay çeşitleri ücretsiz.

Hizmet Saatleri

07.00-10.30 Kahvaltı
19.00-21.30 Akşam Yemeği

Tesis Ozellikleri

Premier Solto Hotel By Corendon’da açık ve kapalı restoran, a la carte restoran, barlar, toplantı salonu, kapalı havuz, kapalı çocuk havuzu, açık havuz, açık çocuk havuzu, sauna, Türk hamamı, otopark, havaalanı-otel transferi, araç kiralama, bisiklet kiralama, doktor, çamaşırhane, masa tenisi bulunmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler

Odalardaki su ısıtıcısı ile kahve ve poşet çay çeşitleri, ana öğünlerde alınan ve konsept dahilindeki sıcak/soğuk, alkollü ve alkolsüz içecekler, Türk hamamı, sauna, kapalı havuz, oda ve genel alanlarda wi-fi kullanımı, masa tenisi, kasa, otopark, şezlong, şemsiye, havlu otel misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ücretli Hizmetler

Ana öğünlerde alınan ve konsepte dahil olmayan tüm içecekler, plaj ve barlardan alınan tüm içecekler, mini bar, şişe ve kutu içecekler, taze sıkılmış meyve suları, telefon, faks, fotokopi, çamaşırhane hizmetleri, doktor-hemşire, ambulans hizmeti, kuaför, fotoğrafçı, market, rent a car, bisiklet kiralama, bebek bakıcısı, havaalanı transfer hizmeti, masaj çeşitleri, kese, köpük ritüelleri, cilt ve vücut bakımları otel misafirlerine ücretli olarak sunulmaktadır.

Konaklama

Tesisde Alaçatı Mimarisi İle Tasarlanan 88 Adet Oda Bulunmaktadır.

Standart Deluxe Deniz Manzaralı Oda; 35m2 Genişliğinde Tek Odadan Oluşmaktadır. Maximum 2+2 veya 3 Kişi Olarak Konaklama Yapılabilmektedir. Ahşap Parke ve Mermer İle Kaplı Odalarda, Lcd Tv, Split Klima, Saç Kurutma Makinesi, Direkt Telefon, Banyoda Telefon, Ücretli İnternet, Ücretli Safe Box, Kattle, Çay ve Kahçe Çeşitleri Bulunmaktadır.

Standart Deluxe Kara Manzaralı Oda; 35m2 Genişliğinde Tek Odadan Oluşmaktadır. Maximum 2+2 veya 3 Kişi Olarak Konaklama Yapılabilmektedir. Ahşap Parke ve Mermer İle Kaplı Odalarda, Lcd Tv, Split Klima, Saç Kurutma Makinesi, Direkt Telefon, Banyoda Telefon, Ücretli İnternet, Ücretli Safe Box, Kattle, Çay ve Kahçe Çeşitleri Bulunmaktadır.

38.25,26.38https://www.facebook.com/gezimezicom-316963878464967/gezimezicomhttp://gezimeziblog.blogspot.com.tr/ha12201Hotel/ha.12201-Premier-Solto-Hotel-By-Corendon
Ages
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call