GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

 

FLASH PROMOSYON

 

ORTA AVRUPA

VİYANA(2) & PRAG(3) &  BUDAPEŞTE(2)

Viyana Dönüş

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile

 

06,13,20,27 Kasım & 04,11,18 Aralık 2017 Hareket… 7 Gece 8 gün

 

 

 

Ekstra Avantajlı Paket Turlar 

 

 

PAKET 1: ESTERGON , WIENERWALD, KARLOVY VARY , CESKY KURUMLOVDRESDEN+TEREZIN KAMPI , BRATISLAVA PAKET OLARAK ALINDIGINDA 255 EURO  YERİNE  220 EURO OLACAKTIR (turlar yemeksiz olarak yapılacaktır.)

 

PAKET 2 : ESTERGON , WIENERWALD, KARLOVY VARY , DRESDEN+TEREZIN KAMPI, BRATISLAVA, CESKY KURUMLOV , ORTA CAG , CIGAN GECESI VE TUNA NEHRİ TEKNE TURU PAKET OLARAK ALINDIGINDA  370  EURO YERİNE  320 EURO OLACAKTIR (turlar yemeksiz olarak yapılacaktır.)

 

 

 

1. Gün / İstanbul - Viyana

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 09:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC901 nolu tarifeli seferi ile saat 12:10’da Viyana  ’ ya uçuş. Yerel saat ile 13:40’da Viyana Havalimanı’na varış ve varışın ardından özel araçlarımızla şehir turu için alandan ayrılış. Panoramik şehir turu esnasında görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite Binası, Parlemento Binası, Tiyatro Binası, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.

Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

2. Gün / Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yarım günlük Viyana Ormanları turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.).  Panoramik olarak görülecek yerler arasında; Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri ( Viyana Ormanları Turu ) bulunmaktadır.

Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Klasik müzik konseri izleme imkânı bulacaktır. Geceleme otelimizde.

 

 

3. Gün / Viyana - Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Yol üzerinde Dünya mirası listesinde bir Orta Çag kasabası  Cesky Kurumlov Gezisi. Yapılacaktır (tur ücretine dahildir.)  Tur sonrasında özel otobüsümüz ile  Prag’a hareket ediyoruz.  Varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Kale bölgesinde  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde

 

 

4. Gün  / Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Karlovy Vary turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Vlatava Nehrinde tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

5. Gün / Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Dresden Turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). 

Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programına katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

 

6. Gün  / Prag - Budapeşte 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket. Budapeşte’ye geçerken yol üzerinde Slovakya`nın başkenti Bratislava turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). Tur sonrasında özel otobüsümüz ile Budapeşte ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Budapeşte’ye varışı takiben panoramik şehir tanıtım turu yapılıyor. Turumuzda görülecek yerler arasında; Kahramanlar Meydanı, Andrasy Caddesi, Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü bulunmaktadır.  Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.

Akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Macar Folkloru ve Çigan Gecesi  yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

 

7. Gün / Budapeşte 

 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ayarım günlük Esztergom turu yapılacaktır (tur ücretine dahildir.). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler.  Geceleme otelimizde

 

 

8. Gün /  Budapeşte ( Bratislava) - Viyana - İstanbul 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatimize bağlı olarak Viyana Havalimanı’na transferimiz yapılacaktır. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC902 nolu tarifeli seferi ile saat 14:20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

 

 

 

 

 

 

 

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

02 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

3*&4* Oteller

 

439 Euro

210 Euro

329 Euro

150 Euro

 

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar, havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Servisler 

 

Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) - Viyana-İstanbul (Saw)arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri,

Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama,

Programda belirtilen sabah kahvaltıları,

Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları,

Estergon Turu, Dresden Turu, Karlovy Vary Turu, Baden Turu, Britaslava Turu, Cesky Krumlov turu (tüm turlar yemeksizdir.)

Profesyonel rehberlik hizmetleri ,

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Servisler 

 

Vize ücreti ve servis bedeli

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Tüm kişisel harcamalar,

Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar,

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,

Kisi basi 5,-€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktır

 

 

 

 

 

Vize Durumu :

 

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acente  tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acente tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acente  tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Acente , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call