GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

FLASH PROMOSYON

ORTA AVRUPA

BUDAPEŞTE

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

30 Aralık 2016 Hareket… 3 Gece 4 gün

 

 

 

 

1. Gün / İstanbul - Budapeşte 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile Jolly Tur kontuarı önünde saat 04:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1035 sefer sayılı uçuşu ile 07:20’de Budapeşte  ’ ye uçuş. Yerel saat ile 08:20’de Budapeşte Havalimanı’na varışın ardından panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

 

 

2.Gün  / Budapeşte 

 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna  (Öğle yemekli ) katılabilirler. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna nehri Tekne turuna  katılabilirler.  Geceleme otelimizde.

 

 

3.Gün / Budapeşte

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek BRATISLAVA – VIYANA (Yemeksiz )  turuna katılabilirler. Ozel otobüsümüz ile Bratislava’ya  hareket. Panoramik Bratislava sehir turu. Tur sonrasında Viyana ‘ya hareket.  Varışın ardından panoramik Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır .  Turumuzu takiben serbest zaman. Budapeste’ye  donus. Geceleme otelimizde.

 

 

4.Gün  / Budapeşte - İstanbul 

 

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından uçuş saatine bağlı olarak Havalimanına transfer.  Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1038 nolu tarifeli seferi ile saat 20:25’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23:40’da İstanbul’a varış. İstanbul’a hoş geldiniz. 

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve Kdv  dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

 

 

 

 

 

30 Aralık 2016

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

02 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

4* Oteller

 

349 Euro

180 Euro

349 Euro

150 Euro

 

 

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 

Türk  Hava Yolları ile İstanbul- Budapeşte-İstanbul  ekonomi sınıf uçak bileti

Alan/otel/alan transferleri

Budapeşte’de belirtilen otel kategorisinde  olmak üzere 3 gece 4 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Budapeşte  yarım günlük panoramik şehir turları

Tecrübeli rehberlik hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri 

 

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 

Vize Ücreti ve servis bedeli  

Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 YTL )

Rehberiniz tarafından düzenlenen tüm Ekstra turlar

Kişisel harcamalar

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Flyexpress tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call