GeziMezi

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

FLASH PROMOSYON

ORTA AVRUPA

BUDAPEŞTE(2) & VİYANA(2) & PRAG(3)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

17 Haziran &01,15 Ekim & 12 Kasım 2016 Hareket… 7 Gece 8 gün

 

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketleri

 

Paket 1: 

Estergon , Vıyana Ormanları , Karlovy Vary , Cesky Kurumlov,  Dresden , Bratıslava,Paket Olarak Alındıgında 290 Euro Olan Tutar Paket Indırımı Ile 260 Euro Olacaktır.

 

Paket 2 : 

Yukarıdakı  Turlardan:  Estergon , Vıyana Ormanları , Karlovy Vary , Dresden, Cesky Kurumlov” Bratıslava, Cıgan Gecesı Ve Tuna Nehri Tekne Turu Paket Olarak Alındıgında 355 Euro Olan Tutar Paket Indırımı Ile 320 Euro Olacaktır.

 

01.Gün  /  İstanbul – Budapeşte

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali siz değerli misafirlerimizle saat 09.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1033 sayılı seferi ile 11:55’de Budapeşte`ye hareket. Saat 12:55’de varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için havalimanından ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Gece dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

2. Gün  /  Budapeşte

 

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna ( Öğle yemekli ) katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler . Geceleme otelimizde.

 

3. Gün / Budapeşte-Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bratislava ( Slovakya /  Yemeksiz ) turuna katılabilirler. Varışın ardından  panoramik Viyana şehir turu yapılacaktır. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri  turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

4. Gün  / Viyana

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri ( Wienerwald Turu) turuna katılabilirler. 

Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Konser izleme imkani bulabilirler. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün  / Viyana-Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Viyana'dan Prag'a geçerken, dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından yol üzerinde ekstra olarak düzenlenen Cesky Krumlov gezimize katılabilirler.Varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda küçük Mahalle ,Charles IV. Köprüsü, Eski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün /  Prag

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak yapılacak tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (Öğle yemekli ) Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Vlatava Nehrinde tekne turuna  katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

7. Gün /  Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafındanb ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz )  turuna katılabilirler Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programina katılma imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

 

8. Gün  / Prag –İstanbul

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Ardından uçuş saatimize istinaden havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1772 seferi ile 14.45’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 18.25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****

 

 

 

17 Haziran, 01 Ekim, 15 Ekim 2016 / 3*&4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişibaşı : 429 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk :  429 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

12 Kasım 2016 / 3*&4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişibaşı : 299 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk :  299 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

Fiyata Dahil Olan Servisler 

 

Türk Havayolları ile İstanbul- Budapeşte / Prag – İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti 

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları

Profesyonel rehberlik hizmetleri 

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Servisler 

 

Vize ücreti ve servis bedeli  (100 EURO ) 

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 EurO`dur.)

Tüm kişisel harcamalar, 

Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Kisi basi 5,-€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktir.

 

Vize Durumu : 

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gmood Travel tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Gmood Travel tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Whatsapp ile görüş
905494090999
GeziMezi | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım