GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

OLYMPIC LYON & BEŞİKTAŞ JK

SUNEXPRESS Havayolları Özel seferi ile

13 Nisan 2017 Hareket… 1 Gece

Beşiktaş’ımıza başarılar dileriz...

MAÇ BİLETİ TEMİN EDİLİR..

 

 

1. Gün Çarşamba / İstanbul - Lyon  (13 Nisan) ( Maç Günü Gidiş )

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 04.00’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Sunexpress Havayolları BJK1903 uçuşu ile saat 07.00’da Lyon’a hareket. Yerel saat ile 11.00’de varış. Varışımızı istinaden Lyon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Dünyanın başlıca ipek üretim merkezi olan kent, modanın Fransa’daki önemli merkezlerinden de biridir. Lyon; Rönesans mimarisinin yanı sıra gelişen sanat dünyasına, zarif opera binasına, pek çok müzeye, anıta, zengin alışveriş seçeneklerine, gelişmiş mutfak kültürüne de sahip. Fourviere Notre Dame Basilikası (Basilique de Notre Dame de Fourviere). Fourviere’nin eteğinde bulunan Saint-Jean Katedrali, 1617 yılında kurulan Tinity Kilisesi, Bellecour Meydanı görülecek yerler arasında.  Şehir turu sonrası otelimize transfer. Ardından Rehberimizin belirleyeceği saatte 22.05’de oynanacak Lyon  & Beşiktaş maçını seyretmek üzere Park Olympique Lyonnais Stadı’na transfer. “BEŞİKTAŞ"ımıza başarılar dileriz.  Maç sonrası otele transfer ve Geceleme otelimizde.

 

 

2.Gün   Perşembe / Lyon - İstanbul

  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanı transferi ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından SunExpress havayolları BJK1903 uçuşu ile saat 12:25`te İstanbul’a hareket, Yerel saat ile 16:40`ta  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

 

 

2/3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

4* Oteller

(Şehir içi)

499 Euro

80 Euro

499 Euro

150 Euro

4* Oteller Superior

(Şehir içi)

549 Euro

100 Euro

549 Euro

150 Euro

5* Oteller

(Şehir içi)

599 Euro

110 Euro

599 Euro

150 Euro

 

 

 

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 

Sun Express Havayolları Özel Seferi ile İstanbul (Saw) – Lyon – İstanbul (Saw) uçak bileti

Lyon  `da 1 gece kahvaltı dahil olarak konaklama

Lyon Panoramik şehir turu

Alan-otel-alan ve stadyum transferleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 

Vize ücreti ve servis bedeli 

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Seyahat Sigortası (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

Tüm kişisel harcamalar,

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Şoför bahşişleri

Maç bileti

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

 

***Tur Programımız minumum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acente tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acente tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call