GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

FLASH PROMOSYON

İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ

NEO KLASİK İTALYA

Venedik (3) - Floransa(1) - Roma (3) 

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile İZMİR Hareket 

20 Mayıs & 03, 17 Haziran & 15, 29 Temmuz 

12, 26 Ağustos & 23 Eylül 2016 Hareket ... 7 Gece

 

( San Marco Adasına Özel Tekne ile Geçiş ve Şehir Konaklama Vergileri Dahil )

    

Avantajlı ekstra geziler Paket A: 190 euro yerine, 150 EURO!!! (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

 

**** Murano & Burano Adalar Turu (45 Euro) + Napoli & Pompei & Sorrento - Amalfi sahilleri incisi (95 Euro)

 Verona & Sirmione & Garda Gölü (25 Euro ) + San Gimignano & Siena  (25 Euro) 

*** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş  %50 indirimlidir.

 

Cuma / İzmir – Venedik

 

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde (Cuma Akşamı) saat 22.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 6503 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.45’te Venedik’e hareket ve yerel saat ile 02.05’te varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile otelimize transfer. Odaların alınması. Geceleme otelinizde.

 

Cumartesi / Venedik

 

Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Murano&Burano adalar turuna katılabilirler (45 Euro). 10.yy’da başlamış olan Cam işçiliği sanatının en güzel örneklerini görebileceğiniz ve hatta satın alabileceğiniz bu turumuz bitiminde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

 

Pazar / Venedik 

 

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ljubljana & Bled Gölü ve Köyü turuna katılabilirler (75 Euro). Ülkenin kültürel, ekonomik, politik ve yönetsel merkezi olan Ljubljana’da kent merkezini gezip, Ljubljana Kalesi göreceğiz ve sonrasında da Bled Gölü turu için hareket. Avrupa’ nın en güzel 10 köyü listesine girmiş Slovenya’ nın kuzeybatısında bulunan Bled kasabası buz devrine ait  Bled Gölü ile ünlüdür. Bu onu büyük bir turistik cazibe yeri yapar. Gölün ortasındaki küçük bir ada adanın üzerinde bir kilise vardır. Ziyaretçiler sıklıkla iyi şans dilemek için onun zilini çalarlar. Gezimiz sonrası otelinize transfer. Odaların alınması ve serbest zaman. 

 

Pazartesi / Venedik – Floransa 

 

Sabah kahvaltısının ardından  Floransa’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Verona & Sirmione & Garda Gölü turumuz yapılacaktır (25 Euro). Bu turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona’ya gidiyoruz. Daha sonra kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Garda gölü ve Sirmione köyü turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Floransa’ya hareket edilecektir. Floransa’ya varışımıza istinaden yapılacak şehir turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur  sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

Salı / Floransa – Roma 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Pisa turu (35 Euro). Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak Kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile yol üzerinde düzenlenecek olan, ekstra San Gimignano & Siena turu (25 Euro). San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Siena : Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Tur sonrası Roma’ya hareket ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

Çarşamba / Roma 

 

Sabah kahvaltısının ardından Roma şehir turu için hareket. * Panoramik Roma şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri. Sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Roma şaheserleri ve Romantik Roma gece turu (35 Euro). Geceleme otelinizde. 

 

Perşembe / Roma

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Napoli & Pompei  & Sorrento (Amalfi sahilleri incisi) turuna katılabilirler (95 Euro). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Sonrasında ise Amalfi sahillerinin incisi Sorrento gezilecektir. Gezi bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 

 

Cuma/C.Tesi / Roma – İzmir 

 

Sabah erken alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Dağ Köyleri & Outlet  turuna katılabilirler (35 Euro). Gezi bitiminde Roma Fiomicino havalimanına transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 6504 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.45’te (ertesi gün/Cumartesi) İzmir’e hareket. Türkiye yerel saati ile 06.00’da İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

 

03 Haziran 2016 / 3* Uzak Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 349 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 180 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 349 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

03, 17 Haziran 2016 / 3* & 4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 449 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 449 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

20 Mayıs & 15, 29 Temmuz  - 12, 26 Ağustos & 23 Eylül 2016 / 3* & 4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 499 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 469 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

 

OTEL İSİMLERİ

Venedik

**

Floransa

**

Roma

( Şehir Dışı )

4* La Meridiana - M.Veneto

4* Cristallino Hotel

4* Barcelo Aran Park

4* Noventa Hotel - Di Piave

3* Hotel Massimo

4* Best Western Triangoli

3* Tulip Inn Hotel – Padova

3* Innocenti Hotel

3* Maximo Hotel

 

*  İtalya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır. Roma ve şehir içerisinde turist otobüslerinin dolaşımı yasak olduğunda panoramik şehir turu rehber eşliğinde yürüyerek veya toplu ulaşım araçları ile gerçekleştirilmektedir.

** Floransa konaklaması Montecatini bölgesinde sunulmaktadır.

** Venedik konaklamaları Padova, Mestre, Mogliano Veneto, Noventa Di Piave bölgelerinden birinde sunulmaktadır.

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz 

 

Pegasus Havayolları Özel Seferi ile İzmir – Venedik / Roma – İzmir gidiş dönüş uçak bileti,  

Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar,   

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli, 

Venedik, Floransa ve Roma panoramik şehir turları,  

Profesyonel rehberlik hizmetleri,  

Özel tekne ile Venedik-San Marco adasına geçiş,  

Otel vergileri & Turist şehir vergileri, 

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti ve servis bedeli(120 Euro)  

İsteğe bağlı seyahat sigortası(10 Euro)  

Ekstra turlar & kişisel harcamalar   

Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL),  

Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,  

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro ) 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call