GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

UÇAKLA KUZEY EGE
ÇANAKKALE, GELİBOLU TURU
3 Gece 4 Gün…
21 Nisan, 26 Mayıs, 05 Temmuz, 04 Ağustos 20161. Gün Antalya / İzmir / Foça / Bergama /Assos   


08:30’da Havalimanı İç Hatlar gidiş terminalinde buluşma.  Sunexpress Havayolları’nın XQ 9091 sefer sayılı uçağı ile 09:35’de İzmir’e uçuş, 10:40’da İzmir’e varış. Uçuşumuzun ardından bizleri bekleyen rehberimizle buluşarak FOÇA’ya varış ile burada – Eski Foça sokaklarında gezinti –ardından BERGAMA ANTİK KENTİ (teleferik ile) – rehberimizin anlatımları eşliğinde kent içerisinde bulunan Akropol, Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama kütüphanesi, Athena Tapınağı gezileri - Kızıl Avlu Kilisesi gezilerinin ardından otelimize hareket. ASSOS’a varış ve burada Akropol, Athena Tapınağı, Surlar, Sarnıçlar, Banyo Odaları, Anadolu’nun en etkileyici Nekropol’ünün gezilmesi. Akşam yemeği otelimizde. 

 

2. Gün Gelibolu 


Kilitbahir Kalesi, Şehitler Abidesi(Mehmetçik Abidesi), Kabatepe, 57.Alay Şehitliği, Seyit Onbaşı, Yahya Çavuş, Sargı Yeri, Tabyalar, Conk Bayırı gezeceğimiz, yaşayacağımız, hissedeceğimiz tarihi mekânların sadece bazıları. Geleceği doğru görebilmemiz için almamız gereken derslerin en güzel anlatımlarını yaşayacağımız bu yarımadadan akşam saatlerinde Çanakkale’ye geçiyoruz. Zamanın en büyük donanmasına geçit vermeyen Çanakkale Boğazı kıyısındaki Çanakkale içinde Surların görüleceği Çimenlik Kalesini, şarkılara konu olan Aynalı Çarşıyı, Saat Kulesini ve Kordon’u panoramik geziyoruz. Bu sırada Truva filminde kullanılan Tahta Atla fotoğraf çektirme imkânımız oluyor. Devamında otelimize varış ve yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün Kaz Dağları -Jeep Safari   


Sabah otelde yapacağımız açık büfe kahvaltı ardından bu günkü programımızda, misafirlerimizle Kaz Dağları’nda JEEP SAFARİ yapmak için rehberimizle Altınoluk’a hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz jeeplerle Dünya üzerinde Alp Dağlarından sonra en fazla oksijen barındıran antik dönemdeki adı İDA olan ve Dünyanın ilk güzellik yarışmasının geçtiği KAZ dağlarına hareket ediyoruz. yüzme ve fotoğraf molalı, piknik-öğle yemeği dahil turumuz sonrası  otelimize dönüş. Akşam yemeği otelimizde

4. Gün Adatepe Köyü -Ayvalık, İzmir – Antalya 


Kahvaltı sonrası Adatepe Köyü - Tahta Kuşlar Müzesi ziyareti sonrası Ayvalık’a doğru yolumuza devam ediyoruz. İlçeye varışta ilk olarak, doyumsuz manzarasının yanı sıra, dünyaca ünlü ve daima beldeyi en iyi anlatan resme sahip güneş manzarası ile meşhur Şeytan Sofrası gezisini yapıyoruz. Şeytanın ayak izini de temsili olarak göreceğimiz ve eski bir lav birikintisi olan bu tepeden ayrılıyor ve İzmir’e gidiyoruz.  Konak Meydanında Meşhur Saat Kulesini görüyoruz.  Burada verilen yemek fotoğraf molası ardından havalimanına gidiyoruz. Sunexpress Havayolları’nın XQ 9292sefer sayılı uçağı ile 19.25’de Antalya’ya uçuş, 20:30’da Antalya’ya varış ve turumuzun sonu.

Program zamanlamasında Hava, yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

 

 

05 Temmuz- 04 Ağu 2016 / 3- 4* Oteller

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 999 TL

Tek Kişilik Oda Farkı: 340 TL

0 – 2 Yaş Çocuk : 80 TL

02-06 Yaş Çocuk : 380 TL

06-12 Yaş  Çocuk : 849 TL

 

 

 

 

FİYATLARA  DAHİL OLAN HİZMETLER ; 

 

*Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*Gidiş-dönüş uçak bileti

*Lüks Araçlar İle Ulaşım 

*Çevre Gezileri

*Rehberlik hizmetleri

*Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

*Jeep Safari turu

 

FİYATLARA  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER ; 

 

*Tüm Öğle Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri

*Tüm Özel Harcamalar 

*Ekstra turlar

* 1.Gün kahvaltı, 5. Gün akşam yemeği 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call