GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

FLASH PROMOSYON

KURBAN BAYRAMI

PRAG

Corendon Havayolları Tarifeli Seferi ile

12 Eylül 2016 Hareket… 4 Gece 5 Gün

 

 

 

1.Gün / İstanbul (Saw) -  Prag  

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 10:00’da buluşma.  Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Corendon Havayollarının CAI 6625 nolu özel seferi ile  saat 13:30’da Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 15:15’de Prag’a varış ve varışın ardından panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Panoramik şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün / Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Vlatava Nehrinde Tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

3. Gün / Prag 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya )  YEMEKSIZ  turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine (yemekli, içkili, müzikli eğlence programı) katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

4. Gün / Prag (Vıyana)

 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Viyana turuna katılabilirler. Panoramik şehir turu esnasında görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır (yemeksiz 100,-€) . Veya dileyen misafirlerimiz için yol üzerinden rehberiniz tarafından ekstra düzenlenecek  olan Dünya mirası listesinde bir Orta Çag kasabası olan  Cesky Kurumlov Gezisi yapılacaktır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

 

5. Gün / Prag - Istanbul (Saw)

    

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Kutna Hora turuna katılabilirler. Barbora Kilisesi yanından yürüyüş turumuza başlıyoruz; Cizvit Koleji, Gümüş Madeni, Unesco koruması altındaki sokaklarda, şirin dükkanlar ve cafeler arasından geçerek şehir meydanında mola veriyoruz. Bunun yanı sıra göreceğimiz, Kutna Hora şehrinin çıkışında inşa edilmiş olan Kemikli Kilise de 40 bin insan kemiğinden yapılmış olan kendine has iç dekorasyonuyla bir hayli enteresandır. 14.yy’da ilk çek parasının basıldığı Kutna Hora görülmeğe değer ve Unesco listesinde yer alan tarih miraslarındandır. Tur sonrası uçuş saatimize bağlı olarak havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Corendon Havayolları’nın CAI 6626 nolu özel sefer ile 18:00’de İstanbul’a hareket saat 21:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

.

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

 

3* Krystal Hotel Vb.

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 389 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 60 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 389 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

3* Top Hotel Vb.

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 419 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 80 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 419 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

4* Duo Hotel Vb.

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 469 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 110 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 419 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

Fiyata Dahil Olan Servisler 

 

Corendon Havayolları Özel Sefer ile İstanbul (Saw)- Prag – İstanbul (Saw) arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti 

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Alan-Otel-Alan transferleri 

Prag’da tercih edilen otellerde 4 gece 5 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Yarım günlük panoramik şehir turları

Profesyonel rehberlik hizmetleri 

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Servisler 

 

Vize ücreti ve servis bedeli  (100 EURO ) 

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur.)

Tüm kişisel harcamalar, 

Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Kisi basi 5,-€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktir.

 

Vize Durumu : 

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

 

Gmood Travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gmood Travel tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Gmood Travel tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

***Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call