GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in


KIŞ DÖNEMİ
DUBAİ (2) &  MALDİVLER (3) & SRİ LANKA (2)
Flydubai Havayolları Tarifeli Seferi ile
04, 18 Kasım & 02 Aralık 2016
13 Ocak & 24 Şubat & 10, 17 Mart 2017 Hareket... 7 gece
 

 
01.Gün / İstanbul - Dubai 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22.30’da (1 gün önce) hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ 754 sefer sayılı uçuşu ile 01.00’de de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 07.25’de Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve Dubai şehir turu için hareket; Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteliBurj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşılarıpanoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları Akşam yemeği ’’ turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Antik kapalı çarşıSouk Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

 
02.Gün /  Dubai
 

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekliÇöl Safarituruna katılabilirler (75 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri  otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde.

 
03/04 .Gün / Dubai - Maldivler
 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Öğle yemekli Abu Dhabi & Central Souq” turumuza katılabilirler. (75 Euro) . Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Sonrasında zengin açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş için Central Souk’ta serbest zaman. Tur sonrasında havalimanına transfer bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ 559 sefer sayılı uçuşu ile 01.30’da Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 07.00’de Maldivlere varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.


5. Gün / Maldivler

 

Sabah kahvatısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katıabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Geceleme otelinizde.

 

06. Gün / Maldivler
 

Sabah kahvatısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katıabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Geceleme otelinizde.

 

07. Gün / Maldivler - Colombo
 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve belirlenen transfer saatine kadar serbest zaman Maldivler’de muhteşem deniz kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Öğleden sonra belirlenen transfer saatinde havalimanına transfer bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Colombo’ya hareket. Colombo’ya varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
 

08. Gün / Colombo - Pinnawala - Kandy     
 

Sabah kahvaltısının ardından Pinnawala Fil Yetimhanesi'ne doğru yola çıkıyoruz. 1975'te terk edilmiş ve yaralanmış fillerin bakımı için kurulan tesisteki fil sayısı bugün 65'in üzerindedir. Ardından bir vadinin içinde bulunan Kandy şehrini keşfediyoruz. Kandy şehri 1815 yılında İngiliz idaresine alınmadan önceSinhala Krallarının son başkentidir. Turumuzda Kandy çarşısı ile göl kenarı gezilip, bir mücevher işleme ve el sanatları merkezi ziyaret edildikten sonra, büyüleyici çeşitlilikte ağaç, bitki ve çiçeklere sahip Peradeniya Botanik Bahçelerini dolaşma fırsatı bulacağız. Ardından Kandy şehrini budistler için kutsal kılan "Buda'nın Dişi"kutsal emanetinin içinde tutulduğu "Dalada Maligawa" tapınağını gezeceğiz ve keyifli bir kültürel şova tanıklık edeceğiz. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
09.Gün / Colombo - İstanbul - Dubai 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ardından Colombo şehir turu. Colombo Sri Lanka'nın en büyük şehri ve eski başkentidir. 16. yüzyıla kadar küçük bir liman kenti olan bölge, 1505'te Portekizlilerin ulaşmasıyla ve İngiliz İdaresi sırasında önemli limanlardan birine dönüşmesiyle birlikte gitgide büyüyerek bugünkü halini almıştır. Şehrin her yerinde koloni dönemlerinden kalma Portekiz, Hollanda ve İngiliz mimarisiyle karşılaşmak mümkündür. 100 yıllık Saat Kulesi, Pettah Çarşısı, Bandaranaike AnıtıUluslararası Konferans Salonu görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde havalimanına transfer bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ 554 sefer sayılı uçuşu ile 15.20’ta Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 18.55’de varış. Varışın ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ 753 sefer sayılı uçuşu ile 21.30’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Dubai/ 4* Novotel WTC vb.
http://www.novotel.com/gb/hotel-5261-novotel-world-trade-centre-dubai/index.shtml 
(standart room)
 
&
 
Maldivler / 3* Fun Island Resort vb.
(Oda Kahvaltı)
www.funislandmaldives.com/ 
(Superior Beach Bungalow)

&
 
Colombo/ 4* Mirage Hotel
http://www.miragecolombo.com/ 
(standart room)
İki/ Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda Farkı
2-12 yaş Çocuk
0-2 yaş Çocuk
1.699 Euro
  800 Euro
1.599Euro 
 250Euro 

 

 

Dubai/ 5* Carlton Palace vb.  

http://www.carltonpalacehotel.com/en/default.html (standart room)

&

Maldivler/5* Paradise Island Resort vb.

(Yarım Pansiyon)

www.paradiseislandmaldives.net 

(Superior Beach Bungalow)  

&                           

Colombo/ 4* Mirage Hotel

http://www.miragecolombo.com/ 

(standart room)

İki/ Üç kişilik 
odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

1.899 Euro

   950 Euro

1.799 Euro

  250 Euro

  

 

Dubai/ 5* Sheraton Grand vb.  http://www.sheratongranddubai.com

(standart room)

&

Maldivler/5* Sheraton Full Moon vb.

(Oda Kahvaltı)

www.sheratonmaldives.com 

(Beach Front Dlx Room)        

&

Colombo/ 5* The Galadari Hotel vb.

http://www.galadarihotel.lk/ 

(standart room)

İki/ Üç kişilik odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

    2.099 Euro

  1.250 Euro

1.850Euro 

250 Euro

 

 


Sheraton Full Moon vb. için;
** Yarım Pansiyon Farkı (HB) 100€ (Gecelik kişi başı)
** Tam Pansiyon Farkı (FB) 180€ (Gecelik kişi başı)
** All Inclusive (AI) 200€ (Gecelik kişi başı)
All Inclusive (Kahvaltı + Öğle yemeği + Akşam yemeği + 11:00-24:00 arası alkollü alkolsüz içecekler)
NOT: Pansiyon farkları 0-2 yaş free , 2-12 yaş %50
 
 
Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetlerimiz

İstanbul (SAW) – Dubai – Male – Colombo / Colombo – Dubai –  Istanbul (SAW) parkurunda Flydubai Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Dubai (2) & Maldivler (3) & Sri Lanka (2)  toplam 7 gece konaklama
Alan – otel – Alan transferleri
Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
Panoramik Colombo şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)
Dubai’de Türkçe, Maldivler ve Colombo’da İngilizce lokal rehberlik hizmeti
Havalimanı vergileri
Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetlerimiz                                  

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)
Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri
Dubai vize ücreti (100 euro) 
 
 
Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.
 
 
 
 

 

 


ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 
 
 
Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call