GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

YAZ DÖNEMİ, KURBAN BAYRAMI

İSKANDİNAVYA

KOPENHAG (2) & KOPENHAG – DFDS CRUISE (1) & OSLO (2) & STOCKHOLM (2)  

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece

1 gemi yolculuğu & 1 akşam yemeği dahil…

 

15, 29 Temmuz, 12 Ağustos, 27 Ağustos 2017 Hareket

 

 

1. Gün  / İstanbul - Kopenhag

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 06.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1783 sefer sayılı uçuşu ile 08.15’de Kopenhag’a hareket ve yerel saat ile 10.35’de Kopenhag’a varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüzle panaromik şehir turu. Turumuz esnasında Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı,  Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

2. Gün / Kopenhag 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler (65 Euro). Tur sırasında Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

3. Gün / Kopenhag - Oslo ( Gemi ) 

 

Sabah kahvaltısının ardından şehri keşfetmek ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tivoli Bahçeleri turuna katılabilirler (40 Euro). Turumuz esnasında Tivoli Bahçesi, İskandinavya’nın en eski eğlence parkı ve adeta masallardan çıkmış yapılar görülecek yerler arasında. Tur sonrası otele dönüş, odaların boşaltılması ve Kopenhag’a bizi götürecek gemiye  (DFDS Cruise) gitmek üzere limana hareket. Yapılacak sayısız aktiviteyle dolu olan gemide akşam yemeği ve geceleme.

 

 

4. Gün / Oslo 

 

Teknede kahvaltı. Saat 09.30’da Oslo’ya varış ve şehir turu. Turumuz esnasında; Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapı olarak bilinen Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Parkı, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

5. Gün / Oslo 

 

Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flam Fyord turuna katılabilirler (170 Euro). Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük fiyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. Olağan üstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek.  Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

6. Gün / Oslo – Karlstad – Stockholm 

 

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında hemen hareketle Karlstad, Uppsala ve Örebro üzerinden Stockholm’e doğru yola çıkıyoruz (525km/7,5 saat). Karlstad’da mola veriyoruz. Saat 17.00 civarı Stockholm’e varış. Geceleme otelinizde.

 

 

7. Gün / Stockholm

 

Sabah kahvaltısının ardından Stockholm şehir turu. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Djurgarden Parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası, Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra alışveriş imkânı sunan caddelerde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Uppsala Üniversitesi ve Kalesi turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuz sırasında şehrin merkezindeki ünlü katedral, Uppsala Kalesi ve İskandinavya’nın Harvard’ı olan Uppsala Üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

8. Gün / Stockholm - İstanbul

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın  TK 1796 sefer sayılı uçağı ile saat 17.25’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

15, 29 Temmuz, 12 Ağustos, 27 Ağustos (Kurban Bayramı) 2017 Hareket

 

 

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

4* oteller
Merkeze yakın / 10-15 km
(Metro, tren veya otobüs ile merkeze rahat ulaşım imkanı)

 

1099 Euro

490 Euro

999 Euro

 

150 Euro

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler 

 

Türk Havayolları ile İstanbul – Kopenhag / Stockholm – İstanbul parkurunda uçak bilet,

Havalimanı vergileri,

Seçilen kategori otellerde toplam 6 gece oda kahvaltı konaklamalar,

DFDS Cruise’da (gemi) 1 gece yarım pansiyon konaklama,

Alan/otel/alan transferleri,

Kopenhag – Oslo arası gemiyle yolculuk,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

Kopenhag, Oslo ve Stockholm şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

 

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 

Vize ücreti ve servis bedeli 

Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,

Rehber ve şoför bahşişleri.

 

 

*** İç hat bağlantı fiyatları için lütfen acentamızla iletişime geçiniz.

 

 

 

 
 
*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.
*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.
*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.
*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir

 

 

Gmood Travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call