GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

ŞEKER & KURBAN BAYRAMI

İSKANDİNAVYA

STOCKHOLM (2) & KARLSTAD – OSLO (2) & GOTEBURG (1) & MALMO –  KOPENHAG (2)  

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece

24 Haziran (Şeker Bayramı), 25 Haziran (Şeker Bayramı), 27 Ağustos (Kurban Bayramı) 2017

 

 

 

1. Gün / İstanbul - Stockholm 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 05.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1783 sefer sayılı uçuşu ile 07.30’da Stockholm’e hareket ve yerel saat ile 11.05’de varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüzle panaromik şehir turu. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapı olarak bilinen Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası ve Borsa Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

2. Gün / Stockholm 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan 17. Y.Y dan kalma ünlü Vasa Gemisi’ni görebileceğiniz müze gezisine katılabilirler (25 Euro). Ardından Skansen Kültür Parkı turu (40 Euro). Turların ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra tarihi Sigtuna Kasabası turu (30 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

3. Gün / Stockholm ( Karlstad ) - Oslo 

 

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında hemen hareketle Oslo’ya doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeği için Karlstad’da mola veriyoruz. Oslo’ya varışın ardından  yapılacak olan panoramik Oslo şehir turu esnasında; Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Ulusal Tiyatro, Karl Johans Caddesi, Nobel Sergi Sarayı ve Akerhus Kalesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

4. Gün / Oslo  

 

Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flam Fyord turuna katılabilirler (165 Euro). Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük fiyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. Olağan üstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek.  Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

5. Gün  / Oslo - Goteburg 

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Goteburg’a hareket. Varışımızın ardından panoromik Goteburg şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg’un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

6. Gün  / Goteburg - Malkö - Kopenhag 

 

Sabah kahvaltısının ardından Malmö ve Kopenhag’a hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri  Malmö’ye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçiyoruz ve Kopenhag’a varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuzda Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

7. Gün / Kopenhag 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler (65 Euro). Tur sırasında Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelimizde.

 

 

8.  Gün / Kopenhag - İstanbul 

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tivoli bahçeleri turuna katılabilirler (40 Euro). Tur bitimi havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1793 sefer sayılı uçağı ile 18.35’de İstanbul’a hareket. Saat 22.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

24 Haziran (Şeker Bayramı), 25 Haziran ( Şeker Bayramı), 27 Ağustos (Kurban Bayramı)

 

OTELLER VB.

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 – 4* Quality Friends vb.

– 4* Thon Triaden vb.

– 4* Scandic Backadal vb.

Kopenhag – 4* First Marina vb.

 

999 Euro

490 Euro

899 Euro

 

150 Euro

 

 

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 

Türk Havayolları ile İstanbul – Stockholm / Kopenhag – İstanbul parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri

Seçilen kategori otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Alan/otel/alan transferleri,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

Stockholm, Oslo, Goteborg, Malmö ve Kopenhag panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

 

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler 

 

Vize ücreti ve servis bedeli 

Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,

Rehber ve şoför tipleri .

 

*** İç hat bağlantı fiyatları için lütfen acentamızla iletişime geçiniz.  

 

 

 

 

 

*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.
*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.
*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.
*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.
Gmood Travel, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call