GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

İlkbahar & Yaz & Sonbahar Dönemi 

AMSTERDAM

Atlas Global Havayolları ile 

28 Nisan & 12 Mayıs & 02, 23 Haziran & 21, 28 Temmuz & 11, 25 Ağustos

& 13 Ekim & 03, 17, Kasım & 01 Aralık 2016 Hareket… 3 Gece

 

 

1.Gün / İstanbul – Amsterdam

 

Atatürk havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları’nın KK6041 sefer sayılı uçuşu ile 10.25’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:05’ de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam gece turuna (15 Euro) katılabilirler.  Geceleme otelinizde.

 

2.Gün / Amsterdam

 

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Yel değirmeni turu

(55 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün / Amsterdam

 

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge & Brüksel turuna (90 Euro) yada Hollanda Trio & Outlet turuna (90 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını, Brüksel turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumunu panoramik olarak görme fırsatı bulacaksınız. Outlet turunda; aralarında ikon haline gelmiş birçok markannda bulunduğu 150 den fazla mağaza seçeneği ile dünyanın en iyi outletlerinden birinde alışveriş yapma imkanı bulacak, daha sonrasında Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

 

4.Gün / Amsterdam – İstanbul

 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Atlas Global Havayollarının KK6040 sefer sayılı uçuşu ile 14.30’de İstanbul’a uçuş saat 19.00’de varış ve turumuzun sonu

 

13 Ekim & 03, 17, Kasım & 01 Aralık / 4* Hyatt Place Hotel vb. / 4* Crown Plaza Hotel vb. 

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 349 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 150 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 349 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk: 150 Euro

 

 

12 Mayıs & 02, 23 Haziran 2016 / 4* Hyatt Place Hotel vb. / 4* Crown Plaza Hotel vb.

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 449 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 150 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 449 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

 

21, 28 Temmuz & 11, 25 Ağustos 2016 / 4* Hyatt Place Hotel vb. / 4* Crown Plaza Hotel vb. 

2 ve 3 Kişilik Odada / Kişi başı : 549 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 150 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 499 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

3* & 4* & 5* Şehir merkezi  oteller ile özel VIP Transfer ve rehberlik hizmeti fiyatlarımızı sorunuz.

 

 

 

İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI

Bodrum,İzmir,Adana,G.antep,Antalya,Kayseri 

Kıbrıs

03, 17, Kasım & 01 Aralık 2016

50 Euro

70 Euro

13 Ekim

70 Euro

85 Euro

02, 23 Haziran & 21, 28 Temmuz & 11, 25 Ağustos & 29 Eylül & 30 Aralık 

90 Euro

110 Euro

 

 

*Bağlantı fiyatları kişi başı çift yöndür.

*Havayollarında yaşanan yoğunluk nedeni ile iç hat müsaitliği alarak satış yapınız. 

 

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz 

 

Havalimanı vergileri   

Atlas Global Havayolları ile  İstanbul – Amsterdam – İstanbul parkurunda uçak bileti,   

Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,  

Alan/otel/alan transferleri,  

Panoramik Amsterdam şehir turu   

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri  

Otel vergileri  

Turist Şehir vergileri 

 

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz 

 

Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),  

Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)  

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),  

Müze ve ören yerleri girişleri,   

Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)  

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR

 

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. 

 

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

 

VİZE

 

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

 

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

 

Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call