GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

FEYENOORD ROTTERDAM & FENERBAHÇE SK

 

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile 

08 Aralık 2016 Hareket...3 Gece

 

Fenerbahçemize başarılar dileriz...

 

 

 

08 Aralık / İstanbul – Amsterdam

 

Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 08.00’de  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC671 sefer sayılı uçuşu ile 10:30’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.30’ da varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer. Rehberimizin belirleyeceği saatte Feyenoord Rotterdam & Fenerbahçe SK maçını izlemek üzere De Kuip Stadyumuna transfer. Maç sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

09 Aralık / Amsterdam

 

Sabah kahvaltısı ardından panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

10 Aralık / Amsterdam

 

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendem turu (50 Euro) ve / veya Hollanda Trio turuna (70 Euro) katılabilirler. Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

11 Aralık - 12 Aralık / Amsterdam – İstanbul 

 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılma imkânı (100 Euro). Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Ardından Amsterdam Havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC4478 sefer sayılı uçuşu ile 00:55 de İstanbul’a uçuş. Saat 05.20’de varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* İbis Airport Hotel vb

(Şehir dışı)

349 Euro

120 Euro

349 Euro

150 Euro

4* NH Zuid Hotel vb

(Şehir içi)

449 Euro

180 Euro

449 Euro

150 Euro

4* Movenpick Hotel vb

(Şehir Merkezi)

549 Euro

270 Euro

549 Euro

150 Euro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

 

Pegasus Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul (Saw) - Amsterdam – İstanbul (Saw) uçak bileti 

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli

Tercihinize göre seçeceğiniz kategorideki otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

Alan-Otel-Alan transferleri 

Panoramik Amsterdam şehir turu 

Amsterdam Karşılamalı Türkçe rehberlik hizmetleri

 

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti ve servis bedeli 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  

Müze ve ören yerleri girişleri 

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro) 

Maç Bileti

 

 

 

 

 

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

Vize

 

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

 

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

Kamu İzinleri Yasağının Kaldırılması Hakkında Önemli Duyuru

 

08.08.2016 tarihinde Hükümet sözcüsünün yapmış olduğu açıklamaya istinaden Kamu Personeli’nin izin yasağı kaldırılmıştır.
İşbu genelge gereğince; ilgili mevzuat uyarınca izin vermeye yetkili amirlerce, kamu çalışanlarına, 2016/16 sayılı genelgenin yürürlüğe konuluş amacı dikkate alınarak izin verilebilecektir.

Bu Doğrultuda, Özellikle Yurtdışına Çıkış Yapmak İsteyen; Tur veya Paket Tur İle Uçak Bileti Satın Almış Kamu Çalışanlarının “Yetkili Amirlerinden İzin Almak”   ve   “Bağlı Bulundukları KurumdanYurtdışına Çıkışına Engel Olmadığına Dair Evrak Almak”suretiyle Çıkış Kapılarına Gitmeleri Gerekmektedir.
Umuma Mahsus Pasaport (Bordo) Sahipleri İçin; kara, deniz, hava limanlarında güvenlik ile ilgili farklı uygulamaların yapıldığı açıklanmaktadır. Çalışan statüsündeki misafirlerimiz SGK’dan çalışmakta olduğu firmadan hizmet dökümü, işe giriş bildirgesi ile yurt dışına çıkış yapabileceklerdir.
Emekliler Açısından; pasaport rengi fark etmeksizin belge istemediklerini, emekli kartlarını yanında bulundurmaları gerektiği, ancak Emniyet Teşkilatından emekli kişilerin kendileri, eş ve çocuklarından yurtdışına çıkmalarına engel bir durum olmadığına dair belge talep edildiği belirtilmektedir.

Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir ve bu uygulamalar her an güncellenebilmektedir. Tüm bu prosedürler vakit alan işlemler olduğundan, yolcularımızın havaalanına mutlaka uçuşlarından en az 4 saat önce gitmelerini önemle tavsiye ederiz.  

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call