GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

FC DİNAMO KİEV & BEŞİKTAŞ

Corendon Havayolları Özel Seferi ile

MAÇ BİLETİ DAHİL

05 Aralık 2016 Hareket… 2 Gece

Beşiktaş’ımıza başarılar dileriz...

 

 

 

05 Aralık / İstanbul-Kiev 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali önünde Saat 08:30`da hazır bulunulması. Check-in ve bagaj işlemleri sonrasında, Corendon Havayolları CAI 2016 sefer sayılı uçuşu ile 11:00`de Kiev’e hareket. Yerel saat ile 12:45`de varış ve Havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Kiev şehir turu. Turumuz esnasında; Vladimiskaya Caddesi, Merkez Opera ve Bale Binası, Altın Kapı, Aya Sofya Meydanı, Dostluk Heykeli ve Tepesi, Başbakanlık ve Parlamento Binası, Mihaylovski Meydanı, Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

06 Aralık / Kiev 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte FC Dinamo Kiev & Beşiktaş maçını seyretmek üzere NSK Olimpiyskyi Stadı’na transfer. Maç sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

07 Aralık / Kiev - İstanbul

 

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Check-in ve bagaj işlemleri sonrasında Corendon Havayolları’nın CAI 2016 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:15’de İstanbul’a hareket, yerel saat 15:00’de  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

 

OTELLER

2/3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik Oda Farkı

3* Lybid Hotel vb.

(Şehir merkezi)

399 Euro

80 Euro

4* Ramada Encore Hotel vb.

(Şehir içi)

399 Euro

80 Euro

4* Alfa Vito Hotel vb.

(Şehir merkezi)

449 Euro

100 Euro

5* Fairmont Hotel vb.

(Şehir merkezi)

549 Euro

160 Euro

 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

 

Corendon Havayolları Özel seferi ile İstanbul (SAW) – Kiev (KBP) – İstanbul(SAW)  ekonomi sınıfı uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

2 gece Kiev‘de tercih edilen otelde oda- kahvaltı konaklama

Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri

Otel / Stad / Otel transferi 

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Maç Bileti

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

Öğle ve Akşam yemekleri,

Tüm kişisel harcamalar 

Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)       

 

Ukrayna Türk Pasaportlarına vize uygulamamaktadır. Misafirlerin tur çıkış tarihi itibraiyle min. 6 Ay geçerliliği olan çipli pasaportlarının olması ve  Pasaportların yıpranmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 

 

 

 

Önemli Notlar & Uyarılar

 

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gmood Travel  tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Gmood Travel  tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call