GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

FLASH PROMOSYON "D U B A İ"

Pegasus Havayolları Tarifeli  Seferi ile

3 gece konaklama 5 gün

09 Kasım 2016  Hareket …

Avantajlı Paket Ekstra Geziler: 400 Euro yerine 350 Euro (Tur esnasında lokal acenta rehberine ödenir)

Dubai İkonları Akşam Yemeği… (80 Euro)

Abu Dhabi ve Öğle Yemeği & Central Souq Geleneksel Antik Kapalı Çarşı… (80 Euro)

Çöl Safari ve Akşam Yemeği Barbekü… (80 Euro)

Miracle Garden & Dubai Outlet Mall Öğle Yemekli.. (80 Euro)

Akşam yemekli Canlı Müzik Lübnan Tavernası...  (80 Euro)

 

09/10 Kasım Antalya -İstanbul – Dubai 


Antalya HL iç hatlar terminalinde 16:00'da buluşma 17:00'de İstanbul'a uçuş. Pegasus HY ile Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı Pegasus Havayolları’nın PC 660 sefer sayılı uçuşu ile 21.30’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 04.05 te Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve Lokal Restaurantta alacağımız kahvaltı sonrasında (10 Euro) şehir turu için hareket; Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları Akşam yemeği ’’ turuna katılabilirler turuna (80 Euro). Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Antik kapalı çarşı Souk Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

 

11 Kasım Dubai 


Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ” turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri  otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde.

 

12 Kasım Dubai 


Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’ Öğle Yemekli Miracle Garden & Dubai Outlet Mall Alışveriş turu ’’ turuna katılabilirler. (80 Euro). Bu turumuzda öncelikle Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardından Dubai Outlet alışveriş merkezine gidiyoruz. Alınacak öğle yemeğimizin ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, ‘’Lübnan Tavernası canlı Müzik & Show Akşam yemekli” turuna katılabilirler (80 Euro). Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.

 

13/14 Kasım Dubai – İstanbul – Antalya 


Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması. Rehberinizin bildireceği hareket saatine kadar deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Öğle yemekli Abu Dhabi & Central Souq” turumuza katılabilirler. (80 Euro) . Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Sonrasında zengin açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş için Central Souk’ta serbest zaman. Tur sonrası havalimanına transfer.  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 661 sefer sayılı uçuşu ile 05.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08.10’da İstanbul’a varış, 10:50'de Antalya'ya uçuş ve turumuzun sonu.

 

 

09 Kasım 2016 / 4 * WTC Hotel

2/3 kişilik Odada  Kişi Başı : 649 Euro

Tek Kişilik  Oda farkı : 180 Euro

03-12 yaş  Çocuk : 599 Euro

00-02 yaş  Çocuk : 150 Euro

 

Tura İstanbul'dan katılacak misafirlerimize 60 euro indirim yapılacaktır. 

 

Fiyatlara Dahil Olan Servislerimiz

 

Pegasus Havayolları ile Antalya – Dubai uçak bileti, 

Havalimanı vergileri 

Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri, 

Otelinizde 3 gece oda+kahvaltı konaklama  

Panoramik Dubai şehir turu,

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Servislerimiz

 

Zorunlu vize ücreti ve servis bedeli ( 120 Euro ) / Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur. 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL ) 

Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi gecelik 3 Euro, 

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 

Seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro ) +65 yaş için 30 euro

Rehber ve şoför bahşişleri.

 

Önemli Bilgiler

 

*Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

*Burj Khalifa & At The Top ziyareti için gerekli ön rezervasyonu rehberiniz ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz,

*Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

*Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

*Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 10 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerceklestirilebilir.

*Miracle Garden turu, Park’ın açılış tarihine göre değişkenlik gösterebilir. B.A.E’de İslami tatil dönemlerinde Show gösterisi ve Alkol satışı bulunmamaktadır.

*Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz. 

*Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktir, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

*T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan Acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

** B.A.E vize başvurularında Acentemiz Dubai Sponsor/Kefil’dir. Bu nedenle misafirlerimizin paket fiyatlarımızdan faydalanabilmesi için, Vize işlemlerinin Acentemiz tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. 

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call