GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

DANIMARKA " Kopenhag" Turu

Sunexpress Havayolları ile 

11 - 15 Eylül 2016… 4 Gece

 

1.Gün / Antalya – Kopenhag  

Antalya Havalimanı Dış Hatlar 1. gidiş terminalinde saat 04.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Sunexpress Havayolları’nın XQ570 sefer sayılı uçağı ile 06:10’da Kopenhag’a hareket. Yerel saat ile 08:55’de Kopenhag’a varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı,  Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 

 

2.Gün / Kopenhag 

Sabah kahvaltısının ardından şehri keşfetmek ve alışveriş için serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz tarihi kasaba Helsingor ile Frederiksburg ve Kronborg kalelerine yapacağımız ekstra gezimize katılabilir (80 Euro)

 

3.Gün / Kopenhag    

Sabah kahvaltısının ardından şehri keşfetmek ve alışveriş için serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz extra Tivoli Bahçeleri ve Müzeler turumuza katılabilirler (80 euro). Öğleye kadar Tivoli'de zaman geçiriyoruz. Öğleden sonra, Müze ziyaretleri yapmaya devam ediyoruz. İlk durağımız Statens Museum for Kunst (Danimarka Ulusal Galerisi). Danimarka kültürüne özgü sanat eserlerinin sergilendiği müzede, Edvard Munch, Picasso ve diğer efsanevi sanatçıların eserleri de bulunuyor. Müzede bulunan kafe, öğle yemeği için uygun bir alternatif. Günün kalanında ise alışverişe çıkıyor ve bunun için Nyhavn Limanı’na gidiyoruz. Rengârenk ve tarihi evlerle dolu liman bölgesi, aynı zamanda çok sayıda mağaza ve restoran da içeriyor. 

 

4.Gün / Kopenhag 

Sabah kahvaltısının ardından şehri keşfetmek ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra (60 euro), Christiansborg Sarayı turumuza katılabilirler’nı ziyaret ederek başlıyoruz. Slotsholmen Adası üzerinde yer alan saray, Danimarka Parlamentosu’na da ev sahipliği yapıyor. Çoğu kısmı halka açık olsa da, kraliyet ailesi de sarayda yaşamaya devam ediyor. Saray, neredeyse 800 yıllık etkileyici bir geçmişin izlerini taşıyor. İkinci durağımız ise Danimarka Ulusal Müzesi olacak. Romanesk ve Gotik tarzda inşa edilen müze, Eskimo kültürünün de dâhil olduğu 2.000 yıllık buluntuları sergiliyor. Sırada Thorvaldsen Müzesi’ni ziyaret var. Danimarkalı heykeltıraş Bertel Thorvaldsen (1770 – 1844) 40 yılı aşkın Roma’da yaşamını sürdürdü ve Avrupa’daki en ünlü artistlerden biriydi. 1838 yılında, kendi sanat eserlerini ana vatanı olan Kopenhag’a bağışladı.  

 

5.Gün / Kopenhag – Antalya 

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Sunexpress Havayolları’nın XQ579 sefer sayılı uçağı ile 09.05’te hareket. Yerel saat ile 14:10’da Antalya’ya varış ve turumuzun sonu.

 

4* oteller Merkeze yakın / 10-15 km

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı :  799 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 749 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 200 Euro

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Servislerimiz

 

Sunexpress Havayolları ile Antalya – Kopenhag / Antalya parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

Seçilen kategori otellerde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Alan/otel/alan transferleri,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

Kopenhag, şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Seyahat Sağlık Sigortası (20 EURO) (65 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur.)

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,

Rehber ve şoför bahşişleri. 

 

*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. Acentemiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call