GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

BENELUX & PARIS

AMSTERDAM - BRÜKSEL -  PARİS – LÜKSEMBURG-SAARBRÜCKEN

Sunexpress Havayolları ile 7 Gece

03 Temmuz & 07 Ağustos & 11 Eylül 2016 Hareketli

 

Avantajlı Extra Tur Paketi : 245 Euro yerine 200 Euro
Kanal Turu (20 euro) + Marken Volendam Turu (50 euro) + Brügge Turu (35 Euro) +
Paris İkonları turu (90 euro) + Remish-Shengen Turu (25 euro) + Trier Turu (25 euro) 

 

1.Gün / Antalya –  Amsterdam  

 

Antalya Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 04.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sunexpress  Havayolları’nın XQ 540 sefer sayılı uçuşu ile 06.05’da hareket. Yerel saat ile 09:00’te varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket. varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz için Kanal turu (20 Euro) Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün / Amsterdam  

 

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek olan  Marken & Volendam ve Yel Değirmeni (50 Euro)  katılma imkânı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

3. Gün / Amsterdam - Bruksel (202 +144 Km)  

 

Sabah kahvaltının Ardından Brüksel’e hareket Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılma imkânı (35 Euro). Ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün / Brüksel - Paris (310 Km) 

 

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket, varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

5. Gün  / Paris 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra (90 Euro). olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz...Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde

 

6. Gün  / Paris  

 

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland (çift park) turuna (100 Euro) katılabilirler. 

Disneyland turumuzda; Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. 

 

7. Gün  / Paris –Luxemburg (386 Km) 

 

Sabah kahvaltısının ardından hareket. Tüm misafirlerimiz katıldığı takdirde extra (25 euro) Remish / Shengen turumuz var. Tur bitimi Luxemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Geceleme otelimizde.  

 

8. Gün / Lüksemburg  - Trier- Saarbrucken– (150 Km) -Antalya  

 

Sabah kahvaltısı ve yola çıkış. . Tüm misafirlerimiz katıldığı takdirde extra (25 euro) Almanya’nın en eski şehri ünvanına sahip Trier turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimiz sırasında ; Roma zamanında yapılan surun giriş kapısı olan Porta Nigra , yine Roma dönemine ait olan tarihi binalar ve hamam harabeleri , Cermen birliğinden önceki elektörün oturduğu saray , Karl Marx’ın evi göreceğimiz önemli yerler arasında. Daha sonra Saarbrücken’e varış ve şehir turumuzda: Kentin en önemli yapıları arasında, barok üslubuna göre yapılmış at nalı şeklindeki şatoyu saymak gerekir. Kentin görülmeye değer öteki yapıları, soğan şeklindeki kulesiyle Aziz Johann bazilikası ya da kentin simgesi Ludwigskirche gibi tarihi kiliselerdir. V. Karl tarafından 1546 yılında yaptırılan eski köprü, kentin en eski yapılarından olduğu gibi, Eski Saarbrücken’i Aziz Johann semtine bağlamaktadır. Kenti gezerken oyalanılması gereken yerler arasında Belediye Sarayı (Rathaus) ve Aziz Johann Pazarı bulunmaktadır, çünkü pazar meydanı barok çeşmeleri ve çevresindeki sayısız tarihî birahanelerı, barları ve restoranlarıyla Saarbrücken yaşamının kalbini oluşturmaktadır. Ardından Saarbrücken Havalimanına hareket. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sunexpress Havayolları’nın XQ 127 sefer sayılı uçuşu ile 19.05’de  hareket ve 23.30’da Antalya Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

3* & 4* Oteller (Şehir Merkezine 15-20 km)

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 799 euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 320 euro

03 – 12 Yaş Çocuk : 749 euro

0 –2 Yaş Çocuk : 150 euro

 

    **** Extra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri taktirde ekstra turların günlerinde  değişiklik yapabilirler. 03–12 Yaş Çocuklara extra turlarda % 50 indirim uygulanacaktır.

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

 

Sunexpress HY ile Antalya-Amsterdam/Saarbrücken  Antalya uçak bileti

Havalimanı vergileri 

Otellerde oda kahvaltı konaklamalar 

Alan/otel/alan transferleri

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Saarbrücken panoramik şehir turları

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz 

 

Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )

Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO) (65 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur.)

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri

Rehber ve şoför bahşişleri

 

 

Acentemiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call