GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ

BAŞTANBAŞA MEGA İSPANYA

BARCELONA (3) – VALENCIA – MADRİD (2) –  SEVİLLA (2) – MALAGA  

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile… 

30 Nisan & 11, 26 Haziran 

& 09, 10 Temmuz & 06 Ağustos 2016 Hareket … 7 Gece

Avantajlı ekstra geziler : 185 euro yerine indirim ile 150 EURO !!! 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

Barcelona Gece Turu (35€) +  Granada Turu (70 Euro) 

Madrid Gece Turu (25 Euro) + Cordoba Turu  (55 Euro) = 185 Euro

 

01.Gün / İstanbul – Barcelona

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1305 sefer sayılı uçağı ile saat 08.35’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 11.25’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona Gece Turu (35 Euro) katılabilirler.Geceleme otelimizde. 

 

02.Gün / Barcelona

 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras & Dali Müzesi turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

03. Gün / Barcelona  

 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan 

3 Ülke ve Alışveriş Turu : Güney Fransa – Mont Louis & Andorra & Katalan Orta Çağ Köyü – Baga (85 Euro) turuna katılma imkânı.

 Tur sonrası otele dönüş Geceleme otelinizde.

 

04. Gün / Barcelona – Valencıa – Madrid  

 

Sabah kahvaltısı sonrası Valencia’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Madrid’e hareket. Varışımızın ardından otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

05. Gün / Madrid

 

Sabah kahvaltısı sonrası Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (55 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna (25 Euro) katılabilirler.Geceleme otelinizde.

 

06. Gün / Madrid – Sevilla    

 

Sabah kahvaltısının ardından Cordoba’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Cordoba (55 Euro) turuna katılabilirler.. Görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.’da başlanan ve 10.yy.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünya’nın üçüncü büyük camisi Cordoba Cami (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Geceleme otelinizde. 

 

07. Gün / Sevilla 

 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Granada turuna (70 Euro) katılma imkanı. Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret edilecek, tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecek ve Endülüs’ün keyfini çıkaracaksınız. Tur sonrası Sevilla’daki otelinize transfer ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro). Geceleme otelinizde.

 

08. Gün / Sevilla – Malaga – İstanbul 

 

Sabah erken saatte Malaga’ya hareket. Varışımıza istinaden Malaga şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Tur sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1306 sefer sayılı uçağı ile saat 14.10’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

 

 

11, 26 Haziran & 09, 10 Temmuz 2016 / 3* UZAK OTELLER 

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 499 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 280 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 499 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

11, 26 Haziran & 09, 10 Temmuz 2016 / 3* & 4* OTELLER  

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 749 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 280 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 699 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

06 Ağustos 2016 / 3* UZAK OTELLER 

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 799 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 280 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 749 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

06 Ağustos 2016 / 3* & 4* OTELLER

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı : 899 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 280 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 849 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

OTEL İSİMLERİ

Sevilla ( Şehir içi )

3* Sevilla Via Mairena

3* Catalonia Hİspalis

4*Sevilla Congresos Hotel

 

Madrid ( Şehir içi )

4* Holiday Inn 

3* Holiday Inn Express

3* NH Leganes Hotel 

 

Barcelona ( Şehir içi )

3* Holiday Inn 

3* H2 San Cugat

4* Abba Garden

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

 

Türk Havayolları ile İstanbul - Barcelona / Malaga - İstanbul uçak bileti, 

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 

Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler, 

Barcelona, Madrid, Valencia,  Sevilla ve Malaga panoramik şehir turları, 

Otel vergileri, 

Turist şehir vergileri, 

Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro).

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil 

olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik 

nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call