GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

YAZ DÖNEMİ 

BARCELONA

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile…

23 Haziran 2016 Hareket... 3 Gece

 

Avantajlı Ekstra Geziler A : 165 Euro yerine 100 EURO !!!

Barcelona ve Lokal mahalleler gece turu (35 Euro) + Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro)   + Barcelona İkonları (65 Euro) = 165 Euro 100 Euro

 

Avantaj Ekstra Geziler B : 270 Euro yerine  220 EURO !!!

Barcelona ve Lokal mahalleler gece turu (35 Euro) + Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) 

Flamenco Gecesi Turu (55 Euro) 

3 Ülke Turu Güney Fransa Mont-Louis & Andorra – Alışveriş & Katalan Ortaçağ Baga Köyü (90 Euro)  

Park Güell (25 Euro) 

 

 

23 Haziran / İstanbul – Barcelona

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 04.45’te hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1853 sefer sayılı uçağı ile saat 07.15’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 10.05’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman.

 

24 Haziran / Barcelona

 

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi Turu’na (65 Euro) katılabilirler. Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona’ya gidiyoruz, Dali Müzesi ziyaretimizde ise ünlü ressam Dali’yi tanıma ve eserlerini yakından görme imkanına sahip oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne  katılabilirler.(yemeksiz: 55 Euro )  Geceleme otelinizde.

 

25 Haziran / Barcelona

 

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan 3 Ülke Turu Güney Fransa Mont-Louis & Andorra – Alışveriş & Katalan Ortaçağ Baga Köyü (90 Euro) katılabilirler. Mont Louis: Doğu Pirene bölgesinde üç vadinin birleştiği yerde etrafı duvarlarla kaplı sur içi köyüdür.  Andorra; Fransa ve İspanya arasında, Pirene Alpleri’nin üzerine kurulmuş minik bir ülkedir. Ortasından nehir akan, etrafında dağların sıralandığı, muhteşem atmosferi ile sizi etkileyecek. Vergisiz alışverişin serbest olduğu bölgedir. Katalan Ortaçağ Köyü Baga; Ortaçağdan kalma dokusunu günümüzde de korumuş bu şirin köyde göreceğimiz yerler Ortaçağ Meydanı, Ortaçağ kilisesidir.

 

26 Haziran / Barcelona – İstanbul

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (65 Euro) katılabilirler. Barcelona İkonları turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Barcelona’nın en sıra dışı parkı olan mimar Antoni Gaudi’nin eseri Park Guell ‘e gidiyoruz. Gotik Mahalle’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında; Gotik mimarinin en üst düzey eserleri arasında; ara sokaklarda masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Adım başı rastlayacağımız sokak sanatçıları eşliğinde turumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gaudi’nin en ünlü eseri olan La Sagrada Familia (Giriş ücreti 20 Euro)ziyaret edebilirler. 

Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK1856 sefer sayılı uçağı ile saat 18.25’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

 

 

3* H2 Rubi vb.(şehir dışı)

2 ve 3 Kişilik Odada  / Kişibaşı : 449 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 150 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 429 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

4* Hilton Diagonal vb. (şehir merkezi)

2 ve 3 Kişilik Odada  / Kişibaşı : 549 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı : 210 Euro

3 – 12 Yaş Çocuk : 499 Euro

0 – 2 Yaş Çocuk : 150 Euro

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

 

Türk Havayolları ile İstanbul - Barcelona - İstanbul uçak bileti, 

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 

Belirtilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, 

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer, 

Barcelona panoramik şehir turu, 

Otel vergileri,

Turist şehir vergileri, 

Türkçe rehberlik hizmetleri.    

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),  

Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 

Müze ve ören yerleri girişleri, 

İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri, 

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro )

 

Önemli Notlar & Uyarılar

 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Gmood Travel tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gmood Travel tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gmood Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Gmood Travel tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Gmood Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gmood Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gmood Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call