GeziMezi

RegisterRemind My Password
Sign in

 

 

ALMANYA ROMANTİK YOL ve LEGOLAND

15 Ağustos 2016 hareket... 6 GECE 7 GÜN

SUNEXPRESS Hava Yolları ile Antalya’dan direkt Uçuş

 

1.Gün  Antalya- Stuttgart   

 

Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Suexpress  Hava Yolları XQ 150 sayılı tarifeli seferi ile saat 06.00’da Stuttgart’a ucus. Yerel saat ile 08:35’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle  Stuttgart panoramik şehir gezimizde göreceğiniz yerler arasında; Rathaus Belediye Binası, Schlossplatz Meydanı, Altes Schloss-Neues Scloss, Theador Heuss Caddesi yer alıyor.   Tur sonrası otelimize hareket ve geceleme


2. Gün: Stuttgart – 

 

Romantik Yol (Würzburg – Weikersheim - Bad Mergentheim - Rothenburg) Sabah kahvaltısı ardından tüm misafirlerimiz ile meşhur romantik yol güzergahını geziyoruz. Turumuz ilk olarak Würzburg'a hareket ile başlıyor takriben bir saat sürecek keyifli yolculuğumuzun ardından Würzburg'da şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Rönesans ve Barok tarzın etkilerini göreceğimiz Kraliyet Sarayı, dışarıdan Mainfrankisches Müzesi (Dünyaca ünlü Tilman Riemenschneider'in ahşap eserlerinin sergilendiği müze ),1719’da inşa edilen Rokoko mimarisinin de etkisinin görüldüğü Residensplatz ,Katedral Dom . Serbest zamanın ardından 12 yüz yıldan kalan Weikersheim Şatosu için Weikerheim'a hareket ediyoruz. Panoramik turumuzun ardından Bad Mergetheim'de panoromik turumuzu yapıyoruz. Bu tarihi kasaba Avrupa'nın en zengin kaynak sularına sahip olup, sindirim bozukluklarına en iyi şifa veren su kaynaklarına sahiptir. Daha sonra Rothenburg'da şehir turumuza başlıyoruz 30 yıl savaşlarında diğer şehirler etkilenirken bu şehir hiç etkilenmemiş, Avrupa'nın en iyi korunmuş şehrin tarihi 13. ve 14. Yüz yıldan günümüze kadar gelmiş. Noel köyü olarak bilinen meydandaki yürüyüş yolunda alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman ardından otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

3. Gün: Romantik Yol (Fussen – Disneyland Şatosu - Augsburg)

 

Sabah kahvaltısı ardından  Turumuz Bavyera'daki mükemmel şehirlerden biri olan Füssen'e hareket ile başlıyor. Dünyanın 7 harikasından biri olan Schloss Neuschwanstein Şatosunu (Disneyland'ın amblemindeki beyaz şato) geziyoruz. Romanesk stilde yapılan bu kale Kral Ludwing tarafından 1869’da yaptırılmıştır. Panoramik olarak gezeceğimiz Fussen sonrası Bavyera bölgesinin en büyük 3. Kenti olan Augsburg'a hareket. M.Ö. 15. yüzyılda Roma imparatoru Augustus'un askeri üst olarak kullandığı yerleşim merkezi adını İmparator Augusta Vindelicorum'dan almıştır. Ausburg'da şehir turumuza başlıyoruz. Azize Anna Manastırı, Dom Azize Mary Katedrali, Aziz Ulrich ve Aziz Afra Kilisesi, Fugger'in konutları, Maximilian Müzesi'ni geziyoruz. Gezi sonrası otelimize yerleşme. 


4. Gün Günzburg Legoland 

 

Kahvaltı sonrası Günzburg’a doğru yola çıkıyoruz, yaklaşık 120 km yolculuğumuzun ardından Günzburg şehrine varış. Tam gün Legoland'da serbest zaman.  Daha sonra Otelimize  yerleşme. 

 

 

5. Gün Günzburg  Legoland 

 

Kahvaltı sonrası tam gün Legoland'da serbest zaman.


6.Gün  Münih Salzburg-Hallstatt 

 

Kahvaltı sonrası hareket. Tüm misafirlerimizle Salzburg'a gidiyoruz.  Salzburg Avusturya’nın ve Avrupa’nın tam ortasında yer alan, ünlü besteci Mozart’ın doğduğu görülmeye değer bir şehirdir. Turumuza Altstadt bölgesinde yürüyüş yaparak başlıyoruz; panoramik olarak Mirabel Sarayının bahçelerini, Salzburg Katedrali ve Avrupa’nın en yüksek kalelerinden biri olan Salzburg kalesini ziyaret ederek devam ediyoruz. Turumuz tarihin en önemli yapıtlarından biri olan başkanlık sarayını dışarıdan ziyaret ederek sonlandırıyoruz. Daha sonra bir saatlik otobüs yolculuğunun ardından Halstatt’a varıyoruz. Doğal güzelliğin yanı sıra 7 bin yıla varan geçmişi ile Unesco tarafından dünya kültür mirası listesine alınmış bu kasabayı keşfetmeye başlıyoruz. Geçmişi bronz çağına kadar uzanan bu kasabada sadece tek bir yol var ve araç trafiğine izin verilmiyor.

 

7.Gün Münih  

 

Antalya Kahvaltı sonrası  Münih şehir turumuzda:  Olimpiyat Köyü, BMW binası, Profiller, Karl Platz, Fraunkirche, Türk Caddesi, Belediye Binası, Marien Platz göreceğimiz yerler. Münih ’te alışveriş yapabilir, kafelerde dinlenebilirsiniz. Tur sonrası Münih havalimanına hareket. Sunexpress  Hava Yolları’nın XQ 133 uçuşu ile saat 20:15’da Antalya’ya hareket. Saat 00:15’de varış ve turumuzun sonu. 

 

3-4* Oteller 

İki ya da üç kişilik odada kişi başı : 1199 Euro

Tek kişilik oda farkı : 420 euro

3–12 Yaş çocuk : 949 euro

00-02 yaş çocuk : 150 Euro

 

. Turumuzda Paulskirche, Maintower, Gothe’nin Evi, Aziz Paul Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında, Frankfurt havalimanına transfer, Sunexpress Havayolları’nın XQ 141 seferi ile saat 18.40’te Antalya’ya hareket. Yerel saat ile 23:05’te varış ve turumuzun sonu. 

 

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Servislerimiz

 

Sunexpress Havayolları ile Antalya –Stuttgart/Münih-Antalya uçak bileti,
3- 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
Alan/otel/alan transferleri,
Zorunlu mesleki sorumluluk  Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
Programda yer alan tüm turlar
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Servislerimiz

 

Vize ücreti, servis bedeli ( 120 Euro )
Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO) (65 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur.)
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri, Legoland giriş ücretleri (74 Euro)
Rehber ve şoför tipleri

 

Bu turumuz minimum 20 kişi ile yapılmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 

 

 

Uçuş Seçimi / Gidiş 

Tarih : 15/08/2016

Kalkış Zamanı : 06:00

Varış Saati : 08:35

Nereden : Antalya

Nereye : Stuttgart

Uçuş No : XQ-150

Uçuş Paketiniz : SunEco

Bagaj (kg) : 20

 

Uçuş Seçimi / Dönüş

Tarih : 21/08/2016

Kalkış Zamanı : 20:15

Varış Saati : 00:15

Nereden : Münih

Nereye : Antalya

Uçuş No : XQ-133

Uçuş Paketiniz : SunEco

Bagaj (kg) : 20

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 316 22 99
 
info@gezimezi.com
Conversation via Whatsapp
905494090999
GeziMezi | Call Center
Click To Call